Rüyada Akarsu Görmek

Rüyada akarsu görmek; sağlığa kavuşmaya, mal edinmeye, üzüntülerin geride kalacağına işarettir. Rüya sahibinin hayatını düzene sokacağını ve mutlu olacağını müjdeler. Çabalanan her şeyin yolunda gideceğini haber verir.

Rüyada Akarsuda Yüzmek

Rüyada akarsuda yüzmek; rüya sahibinin pozitif enerjiyle dolacağını, eskiye göre daha sağlıklı ve dinç bir yaşam süreceğini, çevresindekilere mutluluk saçacağını anlatır. Rüyada akarsu görmek ama yüzememek; rüya sahibinin alacağı kararlarda aşırı tereddüt ettiğini, daha cesaretli davranması gerektiğini anlatır.

Rüyada Berrak Akarsu Görmek

Rüyada berrak akarsu görmek; kişinin hayat çizgisinin netleştiğini ve iyileştiğini gösterir. Rüyada hızlı akan ırmak görmek; rüya sahibinin işini ya da evliliğini kurarken her şeyin çok çabuk olacağını ve hemen rayına gireceğini gösterir.

Rüyada Bulanık Akarsu Görmek

Rüyada bulanık akarsu görmek; kötü bir rüyadır. Rüya sahibinin hayatında çok fazla gizlenmiş şeyler olduğunu anlatır. Kötü günlerin ve olayların habercisidir.

Rüyada Akarsuya Düşmek

Rüyada akarsuya düşmek; durağan giden bir hayatta aniden tuhaf olayların baş göstermesine işarettir. Rüya sahibi olayların ortasında kalacak ve adeta yaşanan gelişmeler içinde sürüklenecektir. Rüyada akarsu görmek ve içine düşmek; göz göre göre gelen büyük bir olayın habercisidir.

Rüyada Akarsu Üzerinde Yürümek

Rüyada akarsu üzerinde yürümek; rüyayı gören kişinin büyük imkanlara sahip olacağını ve bu imkanları değerlendirirse çok mutlu olacağını müjdeler. Rüyada akan dere görmek; kısa zamanda kişinin karşısına çok mükemmel olmasa da iyi bir teklifin çıkacağını haber verir.

Rüyada Şelale Görmek

Rüyada şelale görmek; rüya sahibinin büyük bir kaynağa kavuşacağını müjdeler. Çok çocuklu bir evlilik ya da çok verimli bir iş gibi.

Rüyada Şelaleden Atlamak

Rüyada şelaleden atlamak; rüya sahibinin çok karlı bir işe ya da çok hayırlı birine çevresindekilerden önce sahip olacağı anlamına gelir. Rüyada akarsu görmek ve akarsuya atlamak, karşısına çıkan fırsatı iyi değerlendirmek anlamındadır.

Rüyada Şelalede Yüzmek

Rüyada şelalede yüzmek; kişinin bolluk içinde sağlıkla, huzurla ve mutlulukla yaşayacağına işarettir. Çok güzel bozulmayan bir aile düzenini, hiç batmayan bir işi anlatır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com