Rüyada Beyaz Kağıt Görmek

Rüyada beyaz kağıt görmek; rüya sahibinin geçmişi bir tarafa bırakıp hayatında yeni ve temiz bir adım atacağını gösterir. Rüyada beyaz kağıt üzerinde yazı görmek; yazının ne olduğuna göre değişir. Yazının içinde tanıdık birinin ismi geçiyorsa, rüya sahibine o kişi tarafından iyi bir şeyler geleceğine işaret eder. Yazı rakamlardan oluşuyorsa rüya sahibi uyanır uyanmaz bu rakamları bir kağıda not almalı ve gelecekle ilgili olaylar gerçekleştikçe rakamlarla bağlantı kurmalıdır. Örneğin; on beş rakamını görürse ayın on beşinde dikkatli olmalıdır.

Rüyada Beyaz Kağıt Mendil Görmek

Rüyada beyaz kağıt mendil görmek; rüya sahibinin yaşadığı hüzünlü bir olayı ve sıkıntıyı atlatacağına, her şeyin yoluna gireceğine işarettir. Rüyada beyaz kağıda yazı yazmak ve bunu denize atmak; rüya sahibinin iyi niyetle dilediği bir şeyin kısa sürede gerçekleşeceğini anlatır.

Rüyada Beyaz Kağıt İmzalamak

Rüyada beyaz kağıt imzalamak; rüyayı gören kişinin çok hayırlı işlere girişeceğine işarettir. Rüyada isim yazılı kağıt görmek ve bunu imzalamak; rüya sahibinin o ismin sahibiyle birlikte iş kuracağını ya da ev, araba gibi bir eşyanın alım satımın gerçekleşeceğini haber verir.

Rüyada Beyaz Kağıt Peçete Görmek

Rüyada beyaz kağıt peçete görmek; rüya sahibinin kendi davranışlarını gözden geçirmesi gerektiğini ve hatalarını düzeltip doğru yola erişmek için çabalaması gerektiğini haber verir. Rüyada beyaz kağıt görmek ve bu kağıdı beyaz peçeteye sarmak; kişinin şüpheyle dilediği bir kişi ya da işin iyi olduğu anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Kağıt Yırtmak

Rüyada beyaz kağıt yırtmak; kişi kötü davranışlarının farkında olduğu halde düzelmek için hiç çabalamadığı anlatılır. Rüyada beyaz kağıt görmek ama kağıdı yırtmak, kişinin aslında iyi bir geleceğe kavuşmak elindeyken bundan vazgeçtiği anlatılır.

Rüyada Boş Kağıt Görmek

Rüyada boş kağıt görmek; rüya sahibinin geleceğini dilediği gibi şekillendirebileceği anlamındadır. Rüyada beyaz kağıt görmek ve kağıdın yanında bir kalem bulunması; kişinin o günlerde istediği her şeye erişebileceğine işarettir. Bu sebeple çok dikkatli düşünmesi ve kötü bir şeyleri hayal etmemesi gerekir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com