Rüyada Kız Bebeği Görmek

Rüyada kız bebeği görmek eve bolluk bereket gelecek demektir. Rüyayı gören kişinin maddi açıdan çok büyük rahata ereceğine işaret ettiği gibi manevi dünyasında da birtakım değişiklikler yaşanacağına ve dindar insan olmak için manevi hayatını gözden geçirmeye başlayacağına alamettir. Rüyada görülen kız bebek mışıl mışıl uyuyorsa eğer rüyayı gören kişi bekarsa yakın bir zamanda hayırlısıyla kısmetinin karşısına çıkacağına eğer evliyse eşiyle aralarındaki muhabbetin katlanarak artacağına işaret eder.

Rüyada Yeni Doğmuş Kız Bebeği Görmek

Rüyada yeni doğmuş kız bebeği görmek rüyayı görenin yakında müjdeli bir haber alacağına rivayet olunmaktadır. Eğer rüyada görülen kız bebeğin üzerinde elbise varsa yüklü miktarda bir yerden kişiye para geleceğine işaret eder. Aynı zamanda rüyayı görenin bekar olması durumunda hayırlı bir kısmetle dest-i izdivaç yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Kız Bebek Doğurmak

Rüyada kız bebek doğurmak kişinin iş dünyasında büyük bir başarı elde edeceğine yorumlanır. Ayrıca kendisinin iş yeri açacağına ve bu iş yerinde başkalarını da çalıştırarak kazancını kat kat arttıracağına işaret etmektedir.

Rüyada Başkasının Kız Bebeğini Kucağa Almak

Rüyada başkasının kız bebeğini kucağa almak borçlu kişinin borcundan tez vakitte kurtulacağına işaret sayılır. Eğer bu kişi ağlayan bir kız bebeği kucağına alarak susturmaya ve uyutmaya çalışıyorsa eline çok büyük miktarda nakit para geçecek demektir ve kişinin her yönden refaha ereceğine delalet kabul edilmektedir.

Bu yönüyle rüyasında kız bebek gören kimsenin hem maddi açıdan hem de manevi anlamda hayırlı sonuçlarla karşı karşıya kalacağını kesinlikle dile getirmemiz gerekiyor. Öte taraftan rüyasında kız bebeği görenin eğer henüz bekarsa Allah korkusu bilen, hayırlı bir kişiyle izdivaç gerçekleştireceğine de rivayet kabul edilmektedir. Bütün bu özellikler dikkate alınacak olunduğu zaman rüyasında tüm bunları gören kimsenin gerçekten de bahtının son zamanlarda açılacağına ve her yönüyle kısmetinin de sonunda karşısına çıkarak uzun yılla boyunca mutlu bir evliliğin kendisini beklediğine alamet kabul edilir. Rüyasında kız bebek gören kimsenin varsa borçları da tez zamanda bitecek demektir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Fatma ARASLAN Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 05 15 sularında gece rüyamda kedi saldırması gördüm rüyamın tabiri için googlea baktım güzel sayfanız çıkınca telime tekrar tekrar okudum harikasınız devamke,

  2. Ege YILMAZ Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 05 00 sularında telefon sesiyle uykum bölününce rüyamda erkek kuzen gördüm hadi dedim cebimi açtım huzurlu siteniz geldi cepime tekrar tekrar düşündürdü beni hayırlı işler böyle devam edin lütfen,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com