Rüyada akciğer görmek

AKCİĞER: Rüyada akciğer görmek uzun bir ömür yaşanılacağına yorumlanır. Kişi kendi akciğerini sağlıklı gördüyse, gerçek hayatında sağlıklı ve uzun bir yaşam sürer. Eğer görülen akciğer hastalıklı ise buda tam tersi yorumlanır. Ayrıca taze temiz akciğer görmek kadınların yaşamımızdaki rolünün artacağına tabir edilir.

Rüyada Helal bir hayvanın temiz akciğerini yemek; mal varlığında artışa yorumlanır. Rüyada kirli bir akciğer yemek ise haram mala işaret eder. Temiz akciğer uzun ömre, kirli akciğer kısa ömre işaret edebilir. Rüyasında bozuk bir akciğer yediğini gören kimse; sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemeli, haram maldan uzak durmalıdır. Rüyalar bazen bir uyarı olabilir.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com