Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Denizde Balık Görmek

Rüyada denizde balık görmek; kişinin bol bereketli günleri karşılayacağını müjdeler. Denizde balığın görülmesi için suyunun berrak olması gerektiğinden kısmetin kolay yoldan geleceğinin habercisidir. Eğer birden fazla balık görülürse çeşitli yollardan çeşitli kısmetler verileceğine işarettir. Tek bir büyük balık görülürse kısmetin tek bir işten yüklü kazanç getireceğini anlatır.

Rüyada Denizde Balık Sürüsü Görmek

Rüyada denizde balık sürüsü görmek; kişinin işinde bereketin artacağına işarettir. Hiç eksilmeyen kazanca ve bolluğa müjdedir. Rüyada balık sürüsü görmek rüya sahibinin işlerinin yoğunlaşacağına ve işlerini yetiştirebilmek için her zamankinden daha fazla çalışması gerektiğine işarettir.

Rüyada Denizde Balık Tutmak

Rüyada denizde balık tutmak; rüyayı gören kişinin gelecek için alacağı kararlardan pişmanlık duymayacağını anlatır. Rüyada denizde balık görmek ve tutmak iş ya da evlilik kararlarında karşısına çıkanın iyi bir fırsat olduğunu müjdeler. Kişinin karar alırken endişelenmemesi gerektiğini, çünkü kararının ona mutluluk getireceğini anlatır.

Rüyada Denizde Balık Ağı Görmek

Rüyada denizde balık ağı görmek; kişinin yetenekleri doğrultusunda çalışacağını ve çok iyi kazanç elde edeceğini anlatır. Rüyada canlı balık görmek ne demek diye düşünülürse kazanılacak olan getirinin iyi yerlerde kullanılacağına işarettir. Ölü balık gören kişi ise kazancını savurganlıkla harcayabilir.

Rüyada Denizde Balık Gibi Yüzmek

Rüyada denizde balık gibi yüzmek; rüyayı gören kişinin gelir kapısı aradığına ve bulacağına işarettir. Hatta rüyayı gören kişi sayesinde bir çok insanın da fayda sağlayacağını anlatır. Rüyada denizde balık görmek ve balıklarla yüzmek kişinin dört bir yanının hayırlı kısmetlerle dolu olduğunu gösterir.

Rüyada Denizde Balık Isırması

Rüyada denizde balık ısırması; faydalı olarak görülen bir kişiden zarar gelmesine ya da gelir elde edilen işten zarara uğramaya işarettir. Rüyada siyah balık görmek; kişinin iyi zannettiği bir işin aslında kötü olduğunu anlatır. Rüyada denizde balık görmek ve bu balığın kişiyi ısırması; göz göre göre bir zarara uğranılacağını haber verir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz