Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Dere Görmek

Rüyada dere görmek uzun ve çetin bir çabanın sonunda kişinin hedeflediği noktalara erişerek arzuladığı mevkii ve kazancı sağlayacağına delalettir. Rüyada görülen dere temiz ise rüya sahibinin rızkının ve kazancının bol olacağına işaret eder. Rüyada temiz dere görmek zenginliği ifade eder. Yeşillikler içerisinde vadilerden geçen ve geçerken geçtiği yerleri sulayan dere evlenmemiş kişiler için hayırlı kısmete, izdivaca işaret ederken evli olan rüya sahipleri için hayırlı bir evlat sahibi olmaya işarettir. Rüyada dereden karşıya geçtiğini gören ve arkasında başkalarını bırakan kişi ömrünü tamamlamış, vadesini doldurmuş demektir. Rüyada görülen derenin suyunun kuruması veya suyu kurumuş dere görmek aile içinde yaşanacak sıkıntılara ve bu sıkıntılar yüzünden ailede meydana gelecek ayrılıklara işaret etmektedir.

Rüyada Derede Yüzmek

Rüyada derede yüzmek rüya sahibinin Allah katında kabul göreceğine işaret eder.  Derede yüzdüğünü gören kişi dünya hayatında dinine ve dininin gereklerine bağlı bir kuldur.

Rüyada Akarsu Görmek

Rüyada akarsu görmek sağlığı simgelemektedir. Rüyada dere görmek, akarsu görmek uzun ömrü simgeler. Kendini çağıldayan bir akursunun kenarında gören rüya sahibinin tüm işleri yolunda gidecek bir zorlukla karşılaşmayacaktır.

Rüyada Nehir Görmek

Rüyada nehir görmek kıymetli ve değer verilmesi gereken bir insana işarettir.

Rüyada Dereye Girmek

Rüyada dereye girmek rüya sahibinin erişeceği yüksek mevkiiye işarettir. Rüyasında dereye girdiğini gören kişi yüksek mertebelere erişerek seçkin sınıfa karışacaktır.

Rüyada Dereye Düşmek

Rüyada dereye düşmek rüya sahibinin kararları etkileyecek bir durum olarak yorumlanmaktadır. Rüyada dere görmek ve bu dereye düştüğünü görmek kişiyi karar almaya engel bir konuma getirecektir.

Rüyada Nehire Kapılmak

Rüyada nehire kapılmak rüya sahibinin yöneten değil yönetilen olduğuna işarettir. Rüyada nehire Kapıldığını gören kişinin hayatına kendisi değil başkaları yön vermekte, başkaları tarafından yönetilmektedir.

Rüyada Nehire Atlamak

Rüyada nehire atlamak rüya sahibi için güzel şeylerin gerçekleşeceğine delalettir. Rüyada dere görmek, nehire atladığını görmek rüya sahibinin dertlerinden, sıkıntılarından kurtulacağına işarettir. Rüyasında nehire atladığını gören rüya sahibi zorluklardan hastalıklarından, maddi sıkıntılarından kurtulup rahatlığa kavuşacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz