Rüyada Yüksekten Atlamak

Rüyada yüksekten atlamak, kişinin çevresinde yer alan ya da yakınlarından olan birine karşı var olan güven hissini kaybetmesine delalet eder. Rüya sahibinin kendisine yakın gördüğü ve oldukça samimi olduğu bu kişiye karşı olan güven ve itimadın, yaşanacak bir takım olaylar neticesine yok olacağı ve hayal kırıklığına uğrayacağı ifade edilir. Rüyada yüksekten atlamakla ilgili olarak yapılan yorumlardan birisi de kişinin hayatında sahip olduğu makam veya mevkilerin alinden alınacağı, bu doğrultuda da olumsuz dönemler geçireceği yorumudur.

Rüyada Yüksek Duvardan Atlamak

Rüyada yüksek duvardan atlamak, kişinin çalışma hayatında, maddi anlamda bir takım riskli adımlar atacağına işarettir. Rüyaya muhatap olan kişinin herhangi bir zorunluluk olmadan böyle riskli işlere girişmesi, ileride olumsuz bir takım neticelere sebep olacağına işarettir. Etraflıca düşünüp karar vermeden yapılacak fevri girişimlerin kişiyi hem aile hayatında hem de şahsi mutluluğunda zor durumlarda bırakacağına delalet eder.

Rüyada Yüksek Binadan Atlamak

Rüyada yüksek binadan atlamak, bir kurumdan ya da makamdan beklenen bir takım haberlere veya cevaplara yorulur. Rüyayı gören kimsenin hayatıyla ilgili attığı bazı adımlar ve bunlarla ilgili olarak özellikle devlet kurumu gibi yerlerden beklediği bazı haberlerin olduğuna ve kişinin yaşadığı bu süreç içerisinde sabredemeyerek çok aceleci davrandığına işarettir.

Rüyada Yüksekten Suya Atlamak

Rüyada yüksekten suya atlamak, rüyayı görenin yaşadığı bir takım zorlukların neticesinde güzel günlerin geleceğini müjdelediği ifade edilir. Kişinin hem ruhsal hem de maddi yönden mutlu olacağı ve refaha ereceği bir dönemin yaklaştığına, fakat bu müjdeler için bir süre daha sabrederek beklemesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Yüksekten Denize Atlamak

Rüyada yüksekten denize atlamak, kişinin hayatıyla ilgili olarak zorunluluktan kaynaklı bir şekilde attığı bir takım adımlar neticesinde tanımadığı bir çevreyle karşılaşacağına ve burada yer alan kalabalık arasında kendisini pek iyi hissetmese de kendi yararı için sebat ve sabır göstererek devam etmesine yorulur.

Rüyada Yüksekten Düşmek

Rüyada yüksekten düşmek, rüyaya muhatap olan kişinin hayatında çok önemli yeri olan bir kimse ile ayrılacağına ve bu ayrılık neticesinde de çok üzüleceğine delalet eder.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Erdinç ÖZBAY Yorumunda diyor ki;

    saat gece 02 30 gibi kimse yokken rüyamda boncuk gördüm hadi dedim cebimi açtım tasırımı hoş bu site görünce telefonuma düşünüp durdum her yaızınız çok iyiydi sitenizi devamlı takipteyim,

  2. Emre ATMACA Yorumunda diyor ki;

    sabah namazından önce yatsı namazından sonra uykuya daldıktan sonra rüyamda deterjan gördüm ses duyar duymaz bulmak istedim websiteniz görünce telfnuma okudum ve doğruydu emeklerinizn karşılığınız alırsınız hoş bir sitesiniz,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com