Rüyada Silah Almak

Rüyada silah almak, kişinin yakın zamanda mühim bir havadis alacağına ya da bir takım mevzulara şahit olacağına işaret olarak yorumlanır. Aynı zamanda kişinin, şahsını ya da yakınlarını ilgilendiren söz konusu havadislerin etkisiyle çok heyecanlı günlerin kendisini beklediğine delalettir. Tabircilerin bu rüyayla ilgili olarak yaptığı bir diğer yorum da kişinin önemli bir makama gelerek insanları yöneten bir pozisyonda olacağını, çevresindeki kimseleri muhafaza edeceğini işaret eder. Ayrıca kişinin maddi anlamda varlıklı birisine dönüşeceğine ve sevdiği kimseleri, yapacağı güzel sürprizlerle mutlu edeceğine delalettir. Pek çok yorumu içinde barındıran silah almak rüyası, tüm bunların yanında, rüyaya muhatap olan kimsenin bir erkek evladının dünyaya geleceğine, eğer erkek evladı varsa yakın zamanda vatani görevini yerine getirmek için askere uğurlanacağına; kişinin iş hayatında çok hızlı bir şekilde yükselerek kariyer basamaklarını bir bir geçeceğine ve alkışlanacak işler gerçekleştireceğine, hem aile üyelerine hem de yakınlarına, attığı güzel adımlarla faydalı olacağına ve onları mutlu edeceğine işarettir. Ayrıca kişinin, rızkını helal yollardan kazanacağına ve pek çok kimsenin hayır duasını alacağına yorulur.

Rüyada Silah Bulmak

Rüyada silah bulmak, rüya sahibini tedirgin eden bir kişi ya da bir mevzudan dolayı var olan endişelerinin yakın zamanda ortadan kalkacağına ve kişinin huzur dolu günlere adım atacağına delalet eder. Ayrıca kişinin, heyecan ve maceralarla dolu anıları barındıran uzun bir ömre sahip olacağına yorulur. Rüyaya muhatap olan kişinin yakın zamanda bir takım seyahatlere çıkacağına, bunun yanında çalışma yaşamında hareketli günler geçireceğine işarettir. Rüyasında silah bulanın, hayatında var olan endişelerin ve korkuların yok olarak yerini güvenli ve huzurlu zamanlara bıraktığı dönemlerinin olacağına işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Silah Satmak

Rüyada silah satmak, özellikle çalışma hayatında kişinin oldukça yüksek bir mevkiye gelmesi, hem kendisinin hem de başka kimselerin işini geliştirecek pozisyona erişmesi olarak yorumlanır. İş yaşamında önemli adımlar atmak hedefinde olan kişinin önüne bir takım fırsatların geleceğine, bunlardan uygun olanları tercih ederek hayatında olumlu anlamda köklü değişikliklerin yaşanacağına yorulur. Ayrıca var olan arzularına kolayca ulaşabileceğine, bunun yanında da kısa süreli rahatsız durumlar yaşanacağına da yorulur.

Rüyada Silah Almanın Psikolojik Yorumu

Rüyada silah almanın psikolojik yorumu, mevcut bir takım meselelerden dolayı kişinin bazı endişeler yaşaması ve var olan bu endişeli durumlardan hayatının olumsuz olarak etkilenmesini ifade eder. Ayrıca kişinin, içinde bulunduğu tedirgin edici durumu ve sakladığı sırlarını kimseyle paylaşmadığını belirtir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com