Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Sis Görmek

Rüyada sis görmek rüyayı gören kişinin içinin sıkıldığını ya da sıkılacağını anlatır. Sis görmek belirsizliğin sembolüdür. Rüyasında sis gören kişi diğer rüya unsurlarına göre çeşitleri değişse de her zaman bir belirsizliğin içine düşer. Kişinin düşüncelerindeki belirsizlik ve sürekli düşünme halinin habercisidir.

Rüyada Sis İçinde Kalmak

Rüyada sis içinde kalmak rüyayı gören kişinin normal tempodaki hayatının bir anda durgunlaşacağını haber verir. Rüya sahibinin karşılaşacağı yeni bir durum ya da kişi karşısında bir türlü karar veremeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin karşısına bazı yönlerden iyi bazı yönlerden kötü özellikleri olan yeni bir iş fırsatını haber verir. Bulunduğu işten ayrılıp ayrılamayacağının kararını vermekte oldukça zorlanılacağını anlatır. Rüya sahibi çalışmıyorsa karşısına biraz iyi biraz da kötü özellikleri olan bir kişinin kısmet olarak çıkacağını anlatır. Rüyayı gören kişinin bu kişiden evlilik teklifi alacağına ve bir türlü karar veremeyaceğine işarettir.

Rüyada Sis Yapmak

Rüyada sis yapmak rüya sahibinin karşılaşacağı bir durum karşısında kafasının karışacağını ve bu durumdan kurtulmak için sahte bir olay oluşturacağını haber verir.

Rüyada Siste Yürümek

Rüyada siste yürümek rüyayı gören kişinin iyi ya da kötü olduğu belli olmadığı halde bir işe ya da evliliğe gireceğini ve geleceğini göremeden işini ya da evliliğini yürüteceğini anlatır. Rüyada sis görmek ve sise doğru yürümek kişinin bilerek hayatını çıkmaza sokacağını haber verir.

Rüyada Sisli Yol Görmek

Rüyada sisli yol görmek kişinin önüne aniden bir seyahatin çıkacağını ve kişinin bu seyahate gidip gitmemekte kararsız kalacağını anlatır. Rüyada sis görmek ve sis olmayan yolu tercih etmek kişinin hayatında her zaman net davranacağını anlatır.

Rüyada Sisli Dağ Görmek

Rüyada sisli dağ görmek rüyayı gören kişinin karşısına büyük ve belirsiz bir durumun çıkacağını haber verir. Rüyada sis görmek ve bu siste ilerleyip dağı aşmaya çalışmak belirsizlik durumundan kurtulmak için rüya sahibinin çabalayacağına işarettir. Bu büyük belirsizlik durumu bir hastalık olabilir. Ya da bir belirsiz bir ihaleye girilebilir ve kazanılabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz