Rüyada macun görmek

MACUN: Rüyada macun görmek, rüyada mesir macunu görmek veya yemek veya yapmak genel itibariyle hayırlı olarak yorumlanır. Rüya sahibinin ailesi genişler ve kuşaktan kuşağa artar. Bu rüyayı gören hayırlı işlere sahip olur. Rüyada macun görmek ile ilgili haller yazımızın devamında verilmiştir.

 Rüyada mesir macunu görmek ne demek?
Rüyada mesir macunu görmek görmek ya da kendisine mesir macunu verildiğini görmek; Dünya nimetine, bol ve helal mala ve neslin devamına ve kalabalık olacağına işaret eder. Rüyada bir kimsenin mesir macunu yediğini görmesi, şifaya, kolay ve huzurlu geçime, sağlıklı bir yaşama, bazen de müjdeli bir habere almaya yorumlanır.
Rüyada Macun Yediğini görmek ne anlama gelir?

Rüyada Macun Yediğini görmek, Mesir macunu ya da başka bir çeşit macun yediğini görmek, kişinin bol çocuklu bol torunlu geniş bir ailesi olacağına yorumlanır. Rüyada macun yemek, Hastalıklardan kurtulacağına, uzun ve sağlıklı ömre yorumlanır.
 Rüyada Macun Şekeri görmek nasıl tabir edilir?
Rüyada Macun Şekeri görmek; Hastaysa kişi hastalıklarından kurtulacağına ve kısa zamanda iyileşeceğine, mesire alanında elinde macun şekeri yediğini görmek ise; toplumdaki değerinin, itibarının artacağına tabir edilir. Rüyada macun şekeri görmek çok hayırlıdır, bu rüya bereketin habercisidir.
 Rüyada Macun Yapmak nasıl yorumlanır?
Rüyada Macun Yapmak, insanlara faydalı bir kişi olacağınıza işaret etmektedir. Belki doktor olup hayat kurtaracaksınız belki itfaiyeci olup yangınları söndüreceksiniz. Rüyada macun yapmak ayrıca iyi bir iş kurmaya yahut var olan işinizde yüksek mertebelere erişmeye tabir edilir.

Yorumları Göster (17)