Rüyada ibadet etmek

İBADET: Rüyada ibadet etmek, son derece hayırlı şekillerde yorumlanmıştır. Rüyada nerede ve nasıl şekilde ibadet ettiğiniz rüya yorumu açısından son derece önemlidir. Aşağıda rüyada ibadet etmekle ilgili görülmüş ve yorumlanmış rüya tabirlerini bulacaksınız.

Rüyada ibadet eden birini görmek ne demek?
Rüyada ibadet eden birini görmek hayra yorulur. Kişi tanıdığı veya tanımadığı da olsa, rüyada ibadet etmek veya rüyada ibadet edenleri görmek her zaman güzel yorumlanır. Rüyayı gören sıkıntıdaysa sıkıntılardan kurtulur.

Rüyada ibadet yeri görmek ne anlama gelir?
Rüyada ibadethane görme veya ibadet edilen bir yer görmek genel hatlarıyla iyiye yorumlanır. Rüyada cami, cem evi, kilise, ibadethane gibi mekanları görmek hayırlıdır. Yazımızın devamında rüyada cami görmek ve rüyada kilise görmek kısımları detaylıca verilmişti.

Rüyada ibadet edenleri görmek nasıl tabir edilir?
Rüyada ibadet edenleri görmek; Yapılan işlerde başarı elde edileceğine, isteklerin gerçekleşmesine, itikadın sağlam olmasına işaret etmektedir.. Rüyada toplu halde ibadet edenleri gören, kısa zamanda borçlarından kurtulacak bir işe ve hayra erişeceğine işaret eder. Rüyada toplu halde yani cemaat halinde ibadet eden insanları görmek son derece hayırlı bir rüyadır.

Rüyada camide ibadet etmek ne anlam taşır?
Rüyı görenni camide namaz kılması, veya camide ibadet ettiğini görmesi, yada Allahu Tealayı zikrettiğini görmesi, hayır ve güzellik ile tabir edilir.

Rüyada camide ibadet etmek; korunaklı olmaya, zengin bir tanıdığa, maddi ve manevi  sıkıntılardan kurtulmaya, tatlı dilli ve iyi huylu birisiyle izdivaca, beklediği bir haberin hayırlı bir şekilde gerçekleşmesine, toplum içindeki değerinin artacağına yorumlanır. Rüyada camide ibadet etmek son derece güzel bir rüyadır.

Rüyada Cem evinde ibadet etmek veya Cem evi görmek ne demek?
Rüyada Cem evinde ibadet etmek tehlikelerden korunmaya yorumlanır. Rüyada Cem evi görmek, beladan sakınmaya işaret etmektedir. Rüyasında cem evinde bulunduğunu gören kimseni ve ailesinin mal ve can güvenliği koruma altındadır.
Rüyada ibadet eden kadın görmek nasıl tabir edilir?

Büyük rüya tabircisi Cafer-i Sadık Rüyada ibadet eden kadın görmek ile ilgili şunları söylemiştir;. Allah’a yakın olmak, doğru yol üzerinde bulunmak ve bu çerçevede ibadet eden bir kadını görmek, Saliha bir zevceye iyi bir eşe sevgiliye delalet eder. Rüyada ibadet eden kadın görmek, bazen bir kadının duasını almaya tanıdıksa, aileden birinin duasını alacağına tanımadıksa bekar ise kişi sevdiği olacağına ve onun duasını alacağına delalet eder. Rüyada ibadet eden kadın görmek güzel bir rüyadır.

Rüyada ibadet ettiğini görmek nasıl yorumlanır
Ünlü rüya tabircisi Câferi Sâdık Radıyallâhü and rüyada ibadet etmekle ilgili buyurmuştur ki: Rüyada İbadet ettiğini görmek, beş şekilde tabir olunur.
–          Allah’a yanıp tutuşurcasına yönelmek,
–          Allah’a yakınlaşmak,
–           Zalim ve kötü yöneticilere nasihat etmek,
–           Müjdeli bir haber almak
–          Düşmana karşı zafer kazanmak
Rüyada kilisede ibadet etmek ne anlama gelmektedir?
Rüyanızda Kilise ya da benzeri bir manastır, havra, mabet gibi yerlerigörmek, içine girmek, dünyevi hayatınızda size yalan söyleyen birisiyle tabir edilir. Rüyada kilisede ibadet etmek;  yalancı riyakar kişilere yorumlanır. Rüyada kilisede oturduğunu görmek; ya da diğer İslamiyet dışındaki dini merkezlerde bulunmak, dindar bir kimse ise, hayırlıdır; değilse, şerdir. Rüyada kilisede Hristiyanlığa karşı gelmek, İslamiyet’in güzelliklerini anlatmak ise son derece hayırlıdır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Direncan ÇELİK Yorumunda diyor ki;

    Perşembe alarmın sesiyle gözlerimi açınca rüyamda karınca yuvası gördüm huzurkapısı sitenize bakayım dedim. doğru rüya tabirleri ile siteniz geldi bilgisayarıma tekrar ettim iyiki varsınız sık kullanılanlara sitenizi ekledim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com