Rüyada hamur görmek

HAMUR: Rüyada hamur görmek, kolay işlere, pek yakında rahata kavuşmaya, hamile kadının doğum yapmasına işarettir.
Rüyada evinde hamur görmek, yaptığı ticarette kâr etmeye, hamurun mayalanarak taşması kâra işarettir.
Hamurun ekşiyip bozulduğunu görmek, ticaretten zarar etmeye, hamur yaptığım görmek, misafirin gelmesine işarettir.
Bekâr kimsenin hamur yoğurduğunu görmek, yakında evlenmeye işarettir.

Rüyada arpa unundan hamur yoğurduğunu görmek, rüya sahibinin gerçek mümin olduğuna, düşmana galip gelmeye işarettir. Rüyada hamur yoğuran birini görmek, rızkın artmasına, itibar sahibi olmaya işarettir.
HAMUR İŞİ: Rüyada hamur işi yaptığını görmek, bekâr ise iyi bir eşle evlenmeye, evli ise nimete ulaşmaya işarettir.
Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.
Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.

Sonuç: Rüyada hamur görmek

Rüyada hamur görmek hakkında çok şey öğrendiğiniz ve belki de önceden bilmediğiniz birçok bilgiyi keşfettiğiniz umuyoruz. Yeni bilgiler edinmek, islam dinini öğrenirken iyileşme sürecinde önemli bir adımdır ve bilgi, güce dönüşebilir. Bu nedenle, bu makaleyle ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı paylaşarak bizimle etkileşime geçmekten çekinmeyin. Her türlü geri bildiriminiz bizim için değerlidir ve gelecekteki çalışmalarımızı iyileştirmemize yardımcı olur. Sizlerle daha fazla ilginç bilgi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!Daha ayrıntılı bir araştırma için Huzur Kapısı sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret edebilir bildirimleri açabilirsiniz. Sonuçta Rüyada hamur görmek konusunda diğer ziyaretçilerimizin yorumları için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Makalemizle ilgili destek ve eleştirileriniz için değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

 Sponsor Reklam

Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com