Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada ıspanak görmek

ISPANAK: Rüyada ıspanak görmek, dert ve keder ile yorumlanır. Bir başka rüya tabircilerine göre; rüyayı gören hastaysa iyileşir. Rüyada ıspanak satın aldığını veya ıspanak yediğini gören kimse, derde düşer.  Rüyada ıspanak görmek gerçek hayattaki karmaşaya da işaret etmektedir.

Rüyada ıspanak yemek nasıl tabir edilir?
Rüyada ıspanak yemek, sağlıklı sıhhatli ve mutlu olmaya işaret eder. Eğer rüyanızda yediğiniz ıspanak bayatsa ve çiğ yiyorsanız hastalığa yorumlanır. Rüyada ıspanak yemek ve bu ıspanağı lezzetli taze yemek hayırlara vesile olur. Çocuğu olmayan bir kişi rüyasında taze, parlak ve canlı ıspanak görüyorsa şifa bulup, çocuk sahibi olabilir.

Rüyada ıspanak yemeği yapmak nasıl yorumlanır?
Rüyada ıspanak yemeği pişirmek, ıspanak yemeği yapmak; hastalığı olanlar için şifa bulmaya işarettir. Bu kimse kısa zamanda iyileşecek ve ayağa kalkacaktır. Bazı Rüya Tabirlerine göre; Rüyada ıspanak pişirmek malınızdan eksilmeye para harcamaya tabir edilir.

Rüyada ıspanak almak ne demek?
Rüyada pazardan ıspanak almak veya rüyada tarladan ıspanak yolmak; kısmetin bol olmasına şansın talihin açılmasına alamettir. Rüyada ıspanak satın aldığını görenin işleri düzelir.

Rüyada ıspanak yıkamak veya ayıklamak ne anlama gelir?
Rüyada taze ıspanak yıkamak veya ıspanak ayıklamak, hastalıktan kurtulmakla ve şifa ile tabir edilir. Rüyada ıspanak ayıklamak dünyevi hayattaki karışıklıkların son bulmasına da işaret eder.

Rüyada ıspanak yemeği yapmak, ıspanak pişirmenin anlamı nedir?
Rüyada ıspanak yemeği pişirmek; girdiği yeni bir iş de başarılı olmaya, bir yerde çalışıyorsa mertebesinin yükseleceğine tabir edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz