Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada hamsi balığı görmek

HAMSİ: Rüyada hamsi balığı görmek, büyük bir hayra ermeye, sevinmeye; çokça hamsi görmek, çok mala işarettir. Hamsi balığı yediğini görmek, maldan istifadeye işarettir. Rüyada hamsi tava yapmak berekete yorumlanır.
Rüyada hamsi buğulama yapmak malda kazanca işaret eder. Rüyada hamsi mangalı yapmak veya hamsi pilavı yapmak işlerin açılacağına tabir edilir. Rüyada hamsi tutmak veya avlamak yeni iş girişimlerinin müjdecisidir. Rüyada hamsi ayıklamak hamsi temizlemek mal vergisi vermeye işarettir.
Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.
Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.
Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz