Rüyada ana okulu görmek

ANAOKULU:  Rüyada ana okulu görmek, iyi insanların bir araya gelmesine yorumlanır. Rüyada ana okulu gören kişinin mutlu­luğu yakalamasına delalet eder.

Rüyada ana okuluna giden kişi hayırlı bir eş bulur ve evlenir. Rüyada ana okuluna kayıt yaptırmak, hayırlı evlada yahut hayırlı arkadaşa işaret etmektedir.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Ebru EROĞLU Yorumunda diyor ki;

    saat gece 01 00 sularında telefon sesiyle uykum bölününce rüyamda sevgilinin eski sevgilisini gördüm hayırdır deyip telefonu açtım girdim nete doğru tabiri bir tek bu sitede görünce ekrana tekrar okudum sağolasınız çok mutlu oldum,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com