Rüyada mızrak görmek

HARBE (MIZRAK): Rüyada mızrak görmek, rüyada mızrakla birine saldırmak, rüyada mızrak fırtlatmak hayırlara tabir edilir.
Rüyada harbe denen silahı görmek, bekâr için evlenmeye, evli için evlada ve çok hayırlara işarettir.

Rüyada elinde harbeden başka silah olduğunu görmek, makam yüceliğine işarettir.
Rüyada mızrak ile savaştığını görmek şan ve şerefe tabir edilmektedir. Rüyada süngülü mızrak ile savaşmak taruza geçmek yüceliğe işaret eder.

Rüyada mızrak görmek ile ilgili olarak Cafer-i Sadık (r.a.) diyor ki:
“Rüyada harbe görmek, şu şekilde tabir olunur: Delil, hüccet, velayet, memuriyet, uzun ömür, zafer, başkanlık ve menfaat.”
Rüyada devlet başkanmın bir harbe verdiğini görmek, korkudan emin olmaya, hayır ve menfaate işarettir.

Sonuç: Rüyada mızrak görmek

Rüyada mızrak görmek hakkında çok şey öğrendiğiniz ve belki de önceden bilmediğiniz birçok bilgiyi keşfettiğiniz umuyoruz. Yeni bilgiler edinmek, islam dinini öğrenirken iyileşme sürecinde önemli bir adımdır ve bilgi, güce dönüşebilir. Bu nedenle, bu makaleyle ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı paylaşarak bizimle etkileşime geçmekten çekinmeyin. Her türlü geri bildiriminiz bizim için değerlidir ve gelecekteki çalışmalarımızı iyileştirmemize yardımcı olur. Sizlerle daha fazla ilginç bilgi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!Daha ayrıntılı bir araştırma için Huzur Kapısı sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret edebilir bildirimleri açabilirsiniz. Sonuçta Rüyada mızrak görmek konusunda diğer ziyaretçilerimizin yorumları için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Makalemizle ilgili destek ve eleştirileriniz için değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

 Sponsor Reklam

Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com