Rüyada gamze görmek

GAMZE: Rüyada gamze görmek bir çok rüya tabircisi tarafından hayırlı haber ile yorumlanmıştır. Rüyada yüzünde gamze görmek, mutluluğa, çocuk gamzesi sevindirici haber ve gelişmelere işarettir. Rüyada gamze görmek son derece hayırlıdır. Rüyada gamze görenler dünyevi hayatında mutlu olurlar. Rüyada gamze hayırlı habere yorumlanır.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Afife KARAKUŞ Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 07 45 gibi gece saatlerinde rüyamda asansör düşmesi suyumu içtim girdim nete isabet içeren yorumlarınız sunulunca telefonuma beğendim teşekkür ederim çok mutlu oldum,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com