Rüyada Anka kuşu görmek

ANKA KUŞU: Rüyada Anka kuşu görmek, faziletli arkadaşa işarettir. Anka kuşuna sahip olan kimse erkekse, güzel bir kadınla evlenir veya uzun yolculuğa çıkar.

Rüyada Anka kuşu görmek sağlam bir arkadaş edineceğinize ve bu arkadaşınızla uzun ve güzel bir yolculuk edeceğinize yorumlanır.
Rüyada Anka kuşunun tüyünü görmek ise kısa zamanda nişan töreni yapacağınıza yahut katılacağınıza yorumlanır.
Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Bengisu DÜNDAR Yorumunda diyor ki;

    saat gece 04 45 gibi gece yarısı rüyamda uzun zamandır görmediğin arkadaşını gördüm hemen nette gezmeye başladım tasırımı hoş bu site görünce önüme 125 okuyunca beğendim sağolasınız yorumlarınız isabetli teşekkürler,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com