Rüyada akbaba görmek

AKBABA: Rüyasında akbaba kuşunun görülmesi birçok düşmanla karşı karşıya kalmaya tabir edilir. Rüyada akbaba görenler; biraz düşmanlarıyla uğraştıktan sonra düşmanlarını teker teker yeneceklerdir. Rüyada akbaba görmek hayatta insanlara karşı daha temkinli olmamız için bir uyarıdır.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.
Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Baran SEVER Yorumunda diyor ki;

    Cuma geç uyandıktan biraz önce rüyamda fare öldürmek yüzümü yıkamadan bir çok site gezdim huzurlu siteniz geldi note 21 imin ekranına temiz yorum her yaızınız çok iyiydi hoş bir sitesiniz,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com