Rüyada akıl ve akıl hastanesi görmek

AKIL: Rüyada Aklın insan suretinde veya değişik bir şekilde görülmesi, dünyalık bir kısmete işaret eder, rüyada akıl ile ilgili birşey görülmesi baht açıklığına, şerefe işarettir.

AKIL HASTANESİ: Rüyasında akıl hastanesi gören fakir ise bolluğa ve rahatlığa kavuşur. Rüyada akıl hastanesi görmek hayırlıdır.
Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Berkan GÜVERÇİN Yorumunda diyor ki;

    saat gece 01 00 sularında erkenden köpek ısırması rüyamda elimde olmadan cep telefonumu aradım birkaç aramadan sonra geldi ekrana okuyarak anladım doğru çıktı sitenizi devamlı takipteyim,

  2. Fatma SEVİNÇ Yorumunda diyor ki;

    yatsı namazından sonra kendimden geçince rüyamda kadının alt tarafını açık gördüm uyanınca gördüğüm rüyanın ne anlama geldiğini görmek için site site gezmeye başladım huzur kapısı rüya tabirleri gelince karşıma düşüncelere daldım çok teşekkürler sağlık afiyet diliyorum,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com