Rüyada Zeytin Ağacı Görmek

Rüyada zeytin ağacı görmek, rüya sahibine içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtuluşun habercisidir. Zeytin ağacı sağlığı ve sıhhati temsil eder. Rüya sahibi bir hastalığın içerisinde ise kısa zamanda hastalığından kurtulur. Hatta çok sağlıklı ve dinç bir görünüme kavuşur.

Rüyada Zeytin Ağacında Zeytin Görmek

Rüyada zeytin ağacında zeytin görmek; kişinin gördüğü zeytinin büyüklüğüne ve rengine göre değişik anlamlar taşır. İrileşmiş ve yeşil bir zeytin gören kişinin aile fertleri de uzun ve sağlıklı bir yaşamla müjdelenir. İri ve siyah bir zeytin gören kimsenin ailesinde yaşayanların uzun ömürlü olacağını ama topluma yeterince faydalı olamayacaklarını anlatır.

Rüyada Zeytin Ağacı Dikmek

Rüyada zeytin ağacı dikmek; rüyayı gören kişinin kendisi ve ailesi için çok hayırlı bir iş başardığına ya da kısa sürede başaracağına işaret eder. Rüyada zeytin ağacı görmek ve bunu kendisinin diktiğini bilmek, rüya sahibinin eskiden yaptığı iyi bir işin geliştiğini ve bereketlendiğini anlatır. Ağacı diktikten sonra rüyada zeytin ağacı budamak; çok başarılı bir işi daha da büyütmeye ve geliştirmeye işarettir.

Rüyada Zeytin Toplamak

Rüyada zeytin toplamak; rüyayı gören kişinin uzun yıllar önce başladığı bir işin verimini ele geçireceği anlaşılır. Rüyada zeytin dalı görmek; kişinin çok sevdiği ama kırgın ya da küs olduğu biriyle kısa süre sonra barışacağını müjdeler. Ayrıca rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntılı durumun biteceğini ve feraha erişeceğini anlatır. Rüyada zeytin ağacı görmek ve zeytin toplamak; beklenen bir haberin sonucunun kısa sürede öğrenileceği anlamına gelir.

Rüyada Zeytin Yemek

Rüyada zeytin yemek; kişinin sofrasının bereketleneceğine, kazancının artacağına işarettir.

Rüyada Zeytin Almak

Rüyada zeytin almak; kişinin bozulan iş hayatını düzeltebilmek için karşısına fırsatlar çıkacağı anlamına gelir. Rüyada zeytin ağacı kökü görmek; uzun bir ömre işarettir.

Rüyada Zeytin Ağacı Sulamak

Rüyada zeytin ağacı sulamak; kişinin insanlığa hayırlı bir iş yaptığını gösterir. Rüyada zeytin ağacı görmek ve ağacın yanına yaklaşıp sulamak rüyayı gören kişinin muhtemelen çok uzun yıllar sağlıklı bir hayat sürdüreceği anlamına gelir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com