Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada parfüm görmek rüya sahibinin romantik bir döneme gireceğine dair ip uçları vermektedir. Ayrıca bu duygusal yoğunluğu olan dönem sayesinde ilişki hayatında da bir yoğunluk gözlenecektir. Romantik anlamda gelgitlerin tyaşanacağı bu dönem hızlı ancak keyifli olarak rüya sahibinin hayatında yerini alacaktır. Keyifli olan bu dönem ne kadar geçici olursa olsun rüya sahibinin doyasıya tadını çıkaracağını da göstermektedir.

Rüyada parfüm şişesi görmek

Rüyada parfüm şişesi görmek de rüyada parfüm görmek ile aynı anlama gelmektedir. Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda duygusal hayatında keyifli anlar yaşamaya hazır olmalıdır. Ayrıca dikkat çekici bir olay ile karşılaşma ihtimali olan rüya sahibi bu heyecanlı ve gizemli olayı çözmek için savaş verecektir.

Rüyada parfüm hediye almak 

Rüyada parfüm hediye almak rüya sahibi için yapılacak bir çöpçatanlığı ifade etmektedir. Bir aracı tarafından duygusal hayatını renklendirecek biri ile tanıştıralacak olan rüya sahibi bu sayede keyifli günler geçirecektir.

Rüyada parfüm koklamak 

Rüyada parfüm koklamak heyecanlı ve neşe verecek bir durumu ifade eden eden bir rüyadır. Rüya sahibi bu durum ile karşılaştığı zaman düşünmedne peşine düşecek ve bu sayede hayatını renklendirecek bir duygusal gelişmeye yaşayacaktır.

Rüyada parfüm sıkmak 

Rüyada parfüm sıkmak ile ilgili görülen rüya da rüyada parfüm görmek ile eş anlamlıdır. Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda özel hayatında yenilikler ile karşılacak ve bu gelişmeler sonucunda keyifli anlar yaşayacaktır.

Rüyada parfüm almak

Rüyada parfüm almak rüya sahibinin aşık olduğunu ifade eder. Bu yüzden aşık olduğu kişi ile gelecek hayali kuran rüya sahibi bu beklentisini rüyada parfüm görerek bilinçaltından çıkaracaktır. bazı tabirci,lere göre bu rüya çocuk sahibi olma hayali kuran çiftlere de işaret etmektedir.

Rüyada parfüm dökmek 

Rüyada parfüm dökmek diğer rüyalardan farklı olarak pek hayırlı gelişmelere delalet etmemektedir. Bu rüyayı gören kişi sevdiğinin kaybı ve sahip olduğu güzleliklerin sona ermesi yüzünden büyü bir acı yaşacaktır.

Rüyada deodorant görmek

Rüyada deodorant görmek rüya sahibinin hırslarını ve elini attığı her akonudaki azmini ifade eden bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi bu özelliği sayesinde mutluluğu garantilecek ve hayatta daima başarıya kavuşacaktır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

4 Yorumlar
  1. Cahide YILMAZ Yorumunda diyor ki;

    Vay beee ne anneler var masaallah. Bizde iki cagirip ne halin varsa gör deyip birakiyoruz

  2. Elif ÖZOĞUZ Yorumunda diyor ki;

    “Kimsesiz kimse yok, herkesin var kimsesi, Kimsesiz kaldım medet ey, kimsesizler kimsesi” ,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com