Rüyada Namaz Kılan Birini Görmek

Rüyada namaz kılan birini görmek, büyük bir sevinç, mutluluk, heyecan ve huzur demektir. Rüyayı gören kişinin ömrü boyunca çok şanslı olacağını işaret eder. Aynı zamanda hayırlara ve iyiliklere dalalet eder.

Başka bir söyleyişe göre; rüyayı gören kişinin her zaman şükrederek yaşayacağına, hayırlı bir hayatının olacağına, altından kalkamayacağı bir derde düşemeyeceğine, çok borcun altına girmeyeceğine ve büyük hastalıklara yakalanmayacağına dalalet eder.

RÜYADA NAMAZ KILAN KADIN GÖRMEK

Rüyada namaz kılan kadın görmek, tabiri caizse helal süt emmiş, iyi huylu, namuslu, ahlakı güzel bir insana işarettir. Rüyayı gören kişinin hayatında olan imanlı, merhametli, her işi yapan(becerikli), yaşından olgun ve her şeyde anlayış gösteren bir kadına tabir edilir. Bahsedilen kişi rüyayı gören kişinin annesi veya ablası olabilir. Eğer rüyayı gören kişi erkek ise bahsedilen kadın eşi de olabilir.

RÜYADA NAMAZ KILANI GÖRMEK

Rüyada namaz kılanı görmek, feraha kavuşmak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda neşesinin ve keyfinin yerine geleceği anlamındadır. Geçim sıkıntılarının biteceğine aynı zamanda hayal kırıklığını, gönül yarasını ve geçmişte yaşadığı acıları unutacağına da dalalet eder. Rüyayı gören kişinin ruhunun şifa bulacağına ve gönlünün hoş tutulacağına da yorumlanır.

RÜYADA BAŞKASININ NAMAZ KILDIĞINI GÖRMEK

Rüyada başkasının namaz kıldığını görmek, rüyayı gören kişinin altıncı hissinin kuvvetli olduğu anlamına gelir. Sezileri kuvvetli, temiz kalpli, içinde hiç kötülük olmayan hayırlı bir insan olarak da tasvir edilir. Rüya sahibinin inancı yüksek olduğu için yaşayacağı bazı şeylerin öncesinde malum olunduğu da yorumlanmaktadır.

RÜYADA NAMAZ KILMAK

Rüyada namaz kılmak, bir kurtuluştan söz etmektedir. Rüya sahibinin muradına ereceğine, hayallerinin gerçekleştiği ve sevdikleriyle hep birlikte olacağına dalalet eder. Rüya gören kişinin varsa maddi sıkıntılarından kurtulacağına ve tüm borçlarının biteceğine, elde edeceği maddi olanaklar sayesinde rahat yaşama kavuşacağına da işaret eder. Rüya sahibinin yakın zamanda tüm sıkıntılarının ve çektiği tüm zahmetlerin sonlanacağı, hayatı boyunca rahat yaşayacağı ile tabir olunur. Rüyayı gören kişi hayatında istediği her şeyin kendi istediği gibi olacağına da dalalet eder.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Abdulvahap KILIÇ Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 06 00 gibi kimseye söylemek istemeyeceğim rüyamda kızı olduğunu gördüm islami hayırdır deyip telefonu açtım girdim nete güzel sayfanız çıkınca karşıma okudukça beğendim gerçekçisiniz güzel sitesiniz,

  2. TANFER AKDEMİR Yorumunda diyor ki;

    iki saat önce birden bire ruyada uzum gormek için evdeki rüya kitebını açtım güzel yazılarla dolu sayfanız çıktı arama sayfama okundu emek vermişsiniz. dikkatli yazılarınızı okuyacağım,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com