Rüyada Siyah İp Görmek

Rüyada siyah ip görmek, ayağına ip dolanmaktan hareketle kişinin, yakınlarından birisine yardım amacıyla iyi niyetle yapacağı bir takım işler ya da atacağı adımlar neticesinde beklenmedik bir durumla karşılaşması ve zarar görmesi olarak ifade edilir. Rüyaya muhatap olan kişinin hiç beklemediği kimselerden çelme yiyeceğine ve durumdan dolayı büyük hayal kırıklığı yaşayacağına yorulur. Tabirciler rüyada görülen siyah ipin, miras ile ilgili meseleleri de işaret ettiğini belirtirler. Kişinin, mirasa konu olan malların paylaşımı ile ilgili olarak hane içinde ve yakınları arasında bir takım tartışmalar yaşayacağını, kendisine haksızlık yapıldığını düşünerek bu süreci atlatmaya çalışacağını ve her zaman hakkını savunacağını işaret eder.

Rüyada Siyah İp Satın Almak

Rüyada siyah ip satın almak, genellikle iş hayatıyla ilgili bazı sıkıntıların yaşanacağına işaret olarak görülür. Kişinin attığı yanlış adımlar neticesinde amirleri ve çalışma arkadaşlarıyla arasının açılacağına, mevcut durumu düzeltebilmek için bilinçli seçimler yapmasına, aksi halde işlerin daha da içinden çıkılmaz hale geleceğine yorulur. Bunların yanında kişinin kendi hayatında da çevresiyle ve arkadaşlarıyla bir takım sorunlar ve tartışmalar yaşayacağına, hem kişisel hem de sosyal anlamda sıkıntılı bir sürecin kendisini beklediğine işarettir.

Rüyada Parmağa Siyah İp Dolamak

Rüyada parmağa siyah ip dolamak, rüya sahibinin hoşgörüsüz ve katı bir şekilde hareket etmesinin hem kendisine hem de çevresindeki insanlara büyük zararlar vereceğini, olası problemlerin önüne geçebilmek için daha ılımlı bir yapıya sahip olmasının şart olduğunu ifade eder. Ayrıca huzurlu ve mutlu bir gelecek istiyorsa eğer, geçmişte yaşanan sıkıntılı olayları tekrar gündeme getirmemesi gerektiği, yakınlarıyla ve arkadaşlarıyla iyi iletişim kurarak onlara ılımlı yaklaşmanın kendisinin yararına olacağı işaret edilmiştir.

Rüyada İp Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada ip görmenin psikolojik yorumu, rüyayı gören kimsenin karamsar bir karaktere sahip olduğunu belirtir. Kişinin çevresiyle geçmişte yaşadığı bazı sorunları hala unutmaması ve bu problemleri gündeme getirerek ilgili kimselerle tekrar tartışmalar yaşaması, bu nedenle de hem kendisini hem de çevresini rahatsız ettiğini belirtir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Aleyna KAYA Yorumunda diyor ki;

    23 saat önce hoppadanak ruyada tanimadigimiz bir erkek gormek yataktan kalmadan huvayi marka telefonumu elime aldım siteniz çıkınca önüme düştüm. emeğinize saygı duyuyorum iyi yayınlar,

  2. Esranur TAŞCI Yorumunda diyor ki;

    yarım saattir düşünüyorum sabahı saat 11 gibi rüyamda duvara tırmanmak hayrolsun diyerek arama yaptım isabetli rüya yorumunuz sununca cepime okumak isterim klavyenize sağlık devam edin lütfen,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com