Rüyada La Havle demek

LA HAVLE: Rüyada “La havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîmi” demek güce, kuvvete, makama, ve korunmaya işaret ede. Rüyada la havle zikretmek son derece hayırlıdır. Rüyada bunu zikredenler hayırlı işlere kavuşur.
Rüyada la havle okumak ne demek?
Rüyada la havle diye okumak veya zikretmek hayırlı işlere vesile olunacağına tabir edilir. Bu rüyayı görenin beklediği haber hayırlı bir şekilde neticelenir.

Rüyada la havle çekmek ne anlama gelir?
Rüyada Allah’ın adını zikretmek, la havle diye tesbih çekmek son derece hayırlıdır ve ahiret hayatında mutluluğa ermeye işarettir. Bu rüya kişinin dinini doğru yaşadığının göstergesidir.
Rüyada Cemaatle La havle zikretmek nasıl tabir edilir?
Bir cemaatle beraber La havle ve kuvvete diye zikirde bulunmak; rüya görenin bütün insanların sevgisini kazanmaya işaret eder. Rüyada zikiri red etmek ise hayırlı değildir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Deniz AKPINAR Yorumunda diyor ki;

    saat gece 03 00 sularında yatarken rüyamda inşaat yapmak rüyamın tabiri için googlea baktım doğru rüya tabirleri ile siteniz geldi telime okuyorum emeğinize saygı duyuyorum lütfen böyle devam edin,

  2. Elif Çağla Yorumunda diyor ki;

    onbeş dakika önce gece yarısı rüyamda aşure pişirmek anında cepimi açtım girdim birkaç aramadan sonra geldi cebime tekrar tekrar düşündüm hayret içinde kaldım lütfen böyle devam edin,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com