Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Sübhanallah demek

SÜBHANALLAH: Rüyada Sübhanallah diye tesbih çekmek, Allahutealayı zikrettiğini görmek, sıkıntılardan kurtulmaya tabir edilir. Rüyada; tesbihi ve tehlili unuttuğunu görmek, kederlenmeye ve uzun müddet hapse yorumlanır. Cenâbı Hakk Celle Celâle Hazretlerine şükür etmek, dini yaşamda hidayet ve nura yorumlanır, Allâhu Teâlâ’ya şükretmek onun adını zikretmek, kuvvet ve çok nimete, eğer sorumluluk alabilecek kadar eğitimli ise devlet kademesinde görev almaya tabir edilir. Rüyada Sübhanallah demek son derece hayırlı bir rüyadır ve İslami rüya tabircilerine göre hep güzel yorumlanmıştır.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz