Rüyada Hz. Harun’u görmek

HARUN (A.S.): Rüyada Hz. Harun’u  görmek,hitabet sanatının güçlenmesine, işte başarılı olmaya, düşmanı yenmeye, bol rızka, imam olmaya, zalimleri kahretmeye, isteğine ulaşmaya işarettir. Rüyada Hz. Harun’u  görmek son derece hayırlıdır.
Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.
Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Elif Gizem Yorumunda diyor ki;

    saat gece 01 45 gibi nedensiz bir biçimde rüyamda birini öldürdüğünü gördüm hayır olması için hemen internette gezdim tasırımı hoş bu site görünce cebbime farkındayım thank you yayınlarınızın devamını dilerim,

  2. Aybüke YAROĞLU Yorumunda diyor ki;

    gece gece kapı sesiyle beraber rüyamda beyaz diş gördüm dişlerimi fırçalamadan tabir aramaya başladım tasırımı hoş bu site görünce önüme 77 okuyunca beğendim Hocalarımın emeklerine sağlık,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com