Rüyada Göze Sürme Çekmek

Rüyada göze sürme çekmek oldukça hayırlı bir rüyadır. Eğer rüyayı gören kişi bekarsa çok hayırlı bir evlilik yapacağına işarettir. Rüya sahibi dul ise tekrar evleneceğini ve çok mutlu olacağını müjdeler. Rüyayı gören kişi erkekse din alanında ilerleyeceğini ve hayırlı işlerle anılacağını anlatır. Göze sürme çekmek o zamana kadar farkedilmemiş kötülüklerin fark edilmesi anlamına da gelebilir. Rüya sahibinin etrafında gelişen kötü olayları aniden fark etmesine ve gittiği yönü değiştirmesine işarettir. Ya da rüyayı gören kişinin o zamana kadar iyi zannettiği kişilerin aslında ne kadar da kötü olduklarını fark edeceği bir zamanı, olayı haber veren bir rüyadır.

Rüyada Sürme Fırçası Görmek

Rüyada sürme fırçası görmek rüyayı gören kişinin karşısına çevresindekileri tanıyabileceği bir fırsatın çıkacağını haber verir. Bir kaza sonucu insanların davranışlarını öncekinden çok farklı algılamaya ve gerçek dostlarla düşmanları birbirinden ayırmaya işarettir. Sürme fırçası görmek ve rüyada göze sürme çekmek rüya sahibinin kendinden kaçtığı bir yönüyle yüzleşeceği anlamına da gelebilir.

Rüyada Sürmedanlık Görmek

Rüyada sürmedanlık görmek rüyayı gören kişinin manevi olarak çalışacağını, yükselmek için çaba sarfedeceğini anlatır. Sürmedanlık görmek ve rüyada göze sürme çekmek kişinin önce kendisini manevi açıdan düzelteceğini daha sonra da çevresindekileri dine yönlendireceğini anlatır. Rüyayı gören kişi dini olarak çok büyük hizmetler verecek ve zamanla her türlü kötü huyundan arınacaktır.

Rüyada Sürme Satmak

Rüyada sürme satmak kişinin helal ve hayırlı kazançlar elde edeceğini müjdeler. Kişinin işi sayesinde maneviyatının da yükseleceğine işaret eder. Sürme satmak ve rüyada göze sürme çekmek rüyayı gören kişinin kazancı ile yapacağı hayır işlerini haber verir. Rüya sahibi birçok insana maddi ve manevi yardımda bulunacaktır.

Rüyada Sürme Çekilen Gözün Kör Olması

Rüyada sürme çekilen gözün kör olması rüyayı gören kişinin kısa zamanda yaşayacağı büyük bir olay karşısında aydınlanacağını ve bir daha asla maddi şeylere önem vermeyeceğine, hayata olan bakışının değişeceğine işaret eder. Sürme görmek her haliyle hayırla sonuçlanan, güzel, anlamlı bir rüyadır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com