Rüyada acele etmek

ACELECİLİK: Rüyada acele hareket etmek, yapılan işten pişmanlık duymaya işaret eder. Hayırlı işlerde acele etmek iyiliğe yorumlanır. Şerli işlerde acele davranmak zarara uğramaya, tövbe ettiği günaha tekrar dönmeye işaret eder. Rüyada aceleyle yürümek, zinde olmaya işaret eder. Hastanın acele etmesi, ölümüne işaret eder.
Dünyalık işlerde acele etmek sıkıntıya düşmeye veya işlerini temkinli olarak yapmaya yorumlanır. Rüyada acele etmek pek hayra yorumlanmaz. Rüyasında acele eden kimse daha dikkatli davranmalı, kötü yola sapmaktan kaçınmalıdır. Acele etmek gündelik hayatta da iyi değildir lakin acele işe şeytan karışı, en güzeli düşünerek hareket etmektedir. Hayır işlerinde ise aceleyle hareket etmek en güzelidir.
Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.
Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.
Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.

Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Ege ALİMOĞLU Yorumunda diyor ki;

    bir saat önce erken saatlerde rüyamda dövme yaptırdığını gördüm gördüklerime yorum aramak için nette araştırma yaptım web siteniz açılınca ekrana tekrar okudum gerçekten süpersiniz devamlı takip ediyorum,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com