Rüyada İstifa Etmek

Rüyada istifa etmek, çok fazla hayırlara vesile olacağı söylenmez. Rüyayı gören kişinin hayatı ile ilgili değişimler olacağı ve bazı çıkmaz problemlerin yaşanabileceği anlamına geldiği söylenmektedir. Rüyayı gören kişi her ne kadar kendine çok güvenerek işler yapcaksada bazı engellerinin olacağı, bu engellerinde günlük yaşamını ve iş hayatını karıştırabileceği, var oaln düzeninin değişeceği ve helal olarak kazandığı şeyleri bir anda kaybedeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya saahibi maddi sıkıntılar içerisine girebileceği yönünde tabir de edilebilir.

Rüyada İşinden İstifa Ettiğini Görmek

Rüyada işinden istifa ettiğini görmek, rüyayı gören kişiler için pek hayırlı değildir. Eğer riyayı gören kişi ticaret yapıyor ise yapacağı yeni ticaretin ve yatırımların ilerlemeyeceği ve yarıda kalacağı anlamında yorumlanmaktadır. Aynı zamanda yapacağı işlerin sonucunun istediği şekilde olmayacağı ve rüya sahbinin çok büyük hayal kırıklığına uğrayacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada İşinden Ayrılmak

Rüyada işinden ayrılmak, hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Rüya sahibinin çok büyük uğursuzluklarla karşılaşacağına delalet edilir. Kötü ve hayırsız kişiler ile karşılaşmaya, işlerin istedikleri gibi olmamasına ve bu olmayacak isteklerin de peşinden koşmaya olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibi ve çevresindeki iş yaptığı kişiler ile kavgalara, ve fikir anlamında yol ayrılmlarına delalet eder.

Rüyada İşinden Kovulmak

Rüyada işinden kovulmak, diğer yorumların aksine kötü bir rüya olan anlatılmaz. Tam tersi olarak riya sahibinin başarılı olmasına, özverili olmasına ve başarısının artmasına, mevkisinde yükselmesine ve rüya sahibine çok fazla yetki ve sorumluluk verileceğine ve rüya sahibinin bu işin altından başarı ile kalkacağına delalet eder.

Rüyada Birini İşten Çıkamak

Rüyada birini işten çıkarmak, hayırlı ya da hayırsız olduğu söylenmez. Rüya sahibi ve işten çıkartılan kişi arasındaki ilişkinin sonlanacağı şekilde yorumlanır. Fakat bu sonlanma hayırlı da olabilir hayırsız da olabilir. Diğer bir yorum ise, yeni bir iş teklifi almaya veya yeni bir ortağının olmasına ve bu ortaklığın şartlarının çok iyi olmasına tabir edilir.

Rüyada Tayin Edildiğini Görmek

Rüyada tayin edildiğini göremek, bazı sorunlarla karşılaşılacağına ve sıkıntılara delalet eder. Bazılarına göre ise terfi alınacak şeklinde yorumlanmaktadır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com