Rüyada Zat Görmek

Rüyada zat görmek huzur ve sükûna, maneviyata alamettir. Rüyasında herhangi bir zatı görenlerin daha önceki zamanında görmediği iç huzura ereceğine ve bunun manevi dünyasını da tamamen değiştireceğine işaret kabul edilir. Öte yandan kişinin bahtının açılacağına ve darlığın yerini bolluğun alacağı güzel günlerin geleceğine hükmedilmektedir.

Rüyada Âlim Zat Görmek

Rüyada âlim zat görmek meslek hayatında yükseleceğine ve saygı duyulacağına rivayet olunur. Öte yandan kişinin mesleğinde terfi ederek herkes tarafından çalışmalarından dolayı övgüyle takdir edilen bir kimse haline geleceğine de her yönden işaret edilir.

Rüyada Mübarek Zat Görmek

Rüyada mübarek zat görmek yapılan duanın Hak tarafından kabul olunacağına ve sağlıklı sıhhatli bir yaşam sürüleceğine işaret eder. Öbür yandan aile neşvesinin de artarak aile bireyleri arasındaki duygusal bağın giderek kuvvetleneceğine yorumlanır. Bütün bunların yanı sıra huzursuz ve neşesiz can halinin yerini tamamen neşeli ve huzurlu bir ortama bırakacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Muhterem Zat Görmek

Rüyada muhterem zat görmek borçların bitip gamın, kederin son bulacağına işaret olunmaktadır. Ayrıca hayır işlerinde ağırlık kazanılıp hayırlı ve bol bereketli yılların sizleri beklediğine de yorumlanmaktadır.

Rüyada Büyük Zat Görmek

Rüyada büyük zat görmek kişinin iş yaşamında köklü değişiklikler yaşamasına işaret eder. Kendisini sürekli oyalayan, meşgul eden kişilerle olan sürtüşmelerinin sonuna gelindiğine ve onlardan önde olup meslek hayatında ilerlemeye yorulur. Öte yandan kişinin kendisi eğer tüccarsa rakibi olan esnaflardan daha çok helalinden para kazanıp kendisini çekemeyecen gizli düşmanlarını sonunda alt edeceğine yorumlanır.

Rüyada Ermiş Zat Görmek

Rüyada ermiş zat görmek rüyayı görenin hislerinin her zaman doğru çıkacağına ve altıncı hissinin son derece kuvvetli olduğu anlamlarına gelir. Bu doğru hislerinin de kendisini hep kazandıracağı ve de gerçekten de bolluk bereketlik içerisinde adeta yüzeceğine rivayet olunur. Manevi atmosferinde de köklü değişimler yaşayarak iç huzurunu tam da aradığı gibi bulacağına ve maneviyatını güçlendirerek yaşamına renk ve anlam katacağına da yorulur. Bu yönüyle de rüyasında ermiş zatı görenler çok duygusal ve hisli kişilerdir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com