Rüyada Lunapark Görmek

Rüyada lunapark görmek evin en küçük bireyinin oldukça büyük başarılar elde edeceğine yorumlanır. Aynı zamanda yaşıtları arasında öğretmenleri tarafından en çok takdir edilen ve övgüyle ailesine takdim edilen kişi olunacağı anlamına gelir. Kişinin okul birinciliği, derslerinde üstün başarı ve yüksek puan alacağı da rivayet edilenler arasında gelir.

Rüyada Lunapark Trenine Binmek

Rüyada lunapark trenine binmek kişinin yaşamında karamsar olduğu konular nedeniyle sürekli bunalımlı zamanlar geçirdiği anlamına gelivermektedir. Öte yandan bu durumun kendisinde yarattığı huzursuzluk durumu nedeniyle yana yakıla çareler arayışında olduğuna da her yönden işaret kabul edilir.

Rüyada Lunaparkta Gondol Görmek

Rüyada lunaparkta gondol görmek kişinin uzun süreden beri beklediği haberden sonunda müjdeli haberler alacağına ve bu durumun da kendisini sevinçten havalara uçuracağına delalet kabul edilir. Öte yandan hayatında yeni macera dolu günlerin kişinin kendisini beklediğine de işaret sayılır.

Rüyada Lunaparka Gitmek

Rüyada lunaparka gitmek bireyin zor olsa da birilerini hayatından çıkaracağına ve bir daha o kişilerle görüşmeyeceğine delalet kabul edilir. Öte yandan vedalaştığı kimselerin kendisine zor olsa da katlanılacak bir durum olacağına ve yol ayrımı yaşadığı kimselerle hayatında bir daha bir araya gelmeyeceğine yorumlanmaktadır. Bu yönüyle de kara kara düşüneceğine fakat aldığı bu kararın son derece isabetli olacağına da rivayet olunmaktadır.

Rüyada Lunaparkta Eğlenmek

Rüyada lunaparkta eğlenmek ailede yakın zamanda yaşanacak ortak sevince alamettir. Aile bireyleri tarafından dört gözle beklenen bir durumdan ötürü müjdeli haberin beklendiğine ve beklenen bu müjdeli haberin sonunda gelmesinden ötürü duyulan son derece büyük mutluluğun aile bireylerinde yaşattığı sevince işaret kabul edilmektedir.

Öte yandan rüyasında lunaparkta aile bireyleriyle birlikte eğlendiğini gören kişinin de yakın zamanda kısmetinin açılacağına eğer bekarsa ahlak sahibi birisiyle evleneceğine delalet ettiği kabul edilmektedir. Tüm bu yönleriyle de rüyayı gören kişinin kendisini ve aile fertlerinin mutlu günlerin beklediğini, üzüntülü günlerinse büsbütün geride kalmasının vakti geldiği anlamına gelivermektedir. Bu durum da rüyayı gören kişi açısından daima hayırlı olarak yorumlanan bir durumdur.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com