Rüyada Övmek

Rüyada övmek gören konusunu gören kişinin spor branşında nam salmış bir sporcunun övgüsüyle karşılaşacağına ve kendisinin de bu alanda üstün başarılar elde edeceğine işaret eder. Eğer rüyada övülen kişi bekarsa yakın zamanda altın kalpli melek gibi bir eşle izdivaç yaşayacağına da işaret etmektedir. Eğer rüyayı gören kişi evliyse çocuklarının eğitim hayatında çok başarılı olacağına ve eşinin de kendisine karşı daima güler yüzlü sevecen olacağına delalet etmektedir.

Bununla beraber rüyasında yakın bir arkadaşını bir başkasına övdüğünü gören kimsenin yakın bir zamanda nikah şahitliği yapacağına ve yakınının mutluluğuna şahit olacağına da işaret etmektedir. Öte taraftan kişinin çocuklarını ve eşini mutlu etmek için onlara küçük sürprizler yaparak aile bağlarını daima korumaya çalışacağına, mutlu aile tablosunun ömür boyu resmedileceğine de yorumlanmaktadır.

Rüyada Birini Abartarak Övmek

Rüyada birini abartarak övmek yakın zamanda rüyayı gören kimsenin çok kârlı bir işe adım atacağına ancak bu işte beklediği sonuçlarla karşılaşmayacağına alamettir. Çünkü bu işte yakın birisi tarafından dolandırılarak ayağının kaydırılacağına ve bundan da hem maddi anlamda hem de manen çok büyük zararlar göreceğine işaret eder. Bunun da kendisini gerçekten de büyük bir hayal kırıklığına uğratacağına yorumlanırken öte yandan kendisini dolandıran kişinin de kim olduğunun ortaya çıkacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada Kendini Övmek

Rüyada kendini övmek kişinin şu günlerde gözünü para hırsı bürüyeceğine ve çevresindekilerle sadece çıkar amaçlı görüşeceğine yorumlanır. Öte yandan kişinin Allah korkusu olmadan, din iman gözetmeksizin kötü bir yaşam süreceğine işaret eder ve çevresinde de hep kendisi gibi iki yüzlü çıkarcı kimselerin bulunacağına ve hatta bunlardan zarar göreceğine rivayet edilir.

Rüyada Övmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada övmenin psikolojik yorumu çevresi tarafından takdirle karşılanmak istenmekte ve hep birileri tarafından kendisinin iyi yanlarının göze çarpması arzu edilmektedir. Hatta bunun için iyi kötü ayırt edilmeden yanlış yollara da sevk olunduğuna ve bu yönden de kişinin sürekli bir huzursuzluk halleriyle karşı karşıya bulunmaya devam ettiğine yorumlanarak kişinin psikolojik açıdan zor günler geçirdiğine işaret eder.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

3 Yorumlar
  1. MUHARREM BURAK GÜNÇİNER Yorumunda diyor ki;

    saat gece 02 45 gibi gece saatlerinde rüyamda silgi gördüm huzurkapısı sitenize bakayım dedim. güzel yazılarla dolu sayfanız çıktı teleffanuma farklıyım tşkler siteniz faydalı böyle devam,

  2. Erkut SUNĞUR Yorumunda diyor ki;

    yatsı namazından önce kendimden geçince rüyamda parmak kopması ses çıkarmadan telefonumu açtım başladım tabir aramaya huzur kapısı sıtesinde hoşnut olarak görüntüme düşünceli oldum teşekkür lütfen böyle devam edin,

  3. Ali Çiğdem Yorumunda diyor ki;

    saat gece 03 00 sularında tek başıma yatarken rüyamda bebeğin diş çıkarması önce bilgisayarımı açtım başladım aramaya sonra sizin site çıktı telime tekrar tekrar okudum selamlar hoş bir sitesiniz,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com