Rüyada Eşofman Görmek

Rüyada eşofman görmek kişiyi keyif dolu güzel günler beklediğine işaret eder. Ayrıca rüyayı göreni hayırlı haberlerin beklediğini ve müjde alarak sevinçten havalara uçacağını işaret eder. Rüyasında eşofman gören kişinin varsa hastalığından kurtularak acil şifa bulacağını ve afiyette olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Eşofman Giymek

Rüyada eşofman giymek hastalıklardan kurtularak bu hastalığın neden olduğu ağrı ve sızılardan kurtulacağına yorumlanır. Öte yandan hakkında çok sürpriz bir gelişme yaşanarak kendisinin bu müjdeli haberden ötürü çok ama çok sevineceğine hükmolunur. Bunun yanı sıra son zamanlarda aklını kurcalayan vesvese ve kuruntuların da kafasından sıyrılıp atılacağına ve bunların tamamen yersiz olduğuna kendisini ikna edeceğine işaret kabul edilmektedir.

Rüyada Eşofman Satın Almak

Rüyada eşofman satın almak kişinin helalinden bol kazançlar elde edeceğine ve bu vesileyle Allah’a şükreden bir kul olacağına işaret eder. Öte yandan kişinin hayırlı uzun ömürlerin kendisini beklediğine delalet kabul edilerek kolay yollardan kazanç elde ederek zorlanmadan ve yıpranmadan maddi manevi anlamda kendisini güzel günlerin beklediğine işarettir.

Rüyada Beyaz Eşofman Giymek

Rüyada beyaz eşofman giymek kişinin hastalığına deva bulacağına ve bu hastalığı ömrü boyunca bir daha yaşamayacağına yorumlanır. Öte yandan keyfinin yerine gelmesine ve ömrünün eğlence dolu mutlu mesut bir şekilde geçeceğine hükmedilerek her yönden kişinin huzurlu bir yaşantıya gireceğine işaret sayılmaktadır.

Rüyada Kırmızı Eşofman Giymek

Rüyada kırmızı eşofman giymek kişinin hayatında bir şeylerin değişeceğine işaret eder. Bunun yanında kişiyi çok heyecan dolu günlerin beklediğine ve yakın bir zamanda birilerinden müjdeli haberler alarak hayatını düzene sokacağına delil sayılmaktadır.

Öte yandan yine rüyayı gören kimsenin özel hayatında da sürpriz gelişmelerin yaşanarak hayırlısıyla evlilik yaşayacağı ve evlendiği kişiyle çok ama çok mutlu bir çift olacaklarına hükmedilmektedir. Bu rüyayı gören kimsenin hayatındaki sıkıcı günlerin artık tamamen geride kalarak bunun yerine tamamen neşe dolu mutlu günlerin kendisini gerçekten de beklediğine rivayet olunmakta, kişinin monoton yaşamdan kurtularak renkli bir dünyaya kavuşacağına, ayrıca manevi hayatına da ağırlık vereceğine işarettir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Bilge ÇETİNER Yorumunda diyor ki;

    saat gece 12 gibi alarmın sesiyle gözlerimi açınca rüyamda yaz ayında kar yağdığını gördüm bu mevsimde hyırdır inşallah diyerek cep telefonuma sarıldım güzel websiteniz çıktı iphonumun ekranına boş laf yok tşkler Hocalarımın emeklerine sağlık,

  2. Burak Kadir Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 06 15 gibi kuşluk vaktinde rüyamda ağlamak üzülmek ses duyar duymaz bulmak istedim webiniz gelince cebbime sevindirdiniz beni her yaızınız çok iyiydi başarılısınız,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com