Rüyada Tuvalet Taşması Görmek

Rüyada tuvalet taşması görmek ailede birisinin neden olduğu sıkıntı ve borçlardan sonunda kurtulacağına delalet eder. Öte yandan kişinin duygusal anlamda tamamen karmaşık durumlarının sona erdiğine ve gerek eşiyle gerekse çocuklarıyla mutlu mesut yaşayacağı günlerin kendisini beklediğine delalet etmektedir. Öte yandan borç altına girerek kaybettiği paranın da bu günlerde yeniden toparlanacağı ve malca zenginlik elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Hela Görmek

Rüyada hela görmek helanın temiz olup olmadığına bağlı olarak değişmektedir. Rüyasında helanın temiz olduğunu gören kişinin elinden bir miktar paranın gideceğine ve bu durumun da kendisini maddi anlamda zor durumda bırakacağına delalet kabul edilir. Rüyasında helanın pis olduğunu gören kişinin parasal açıdan bolluk ve bereketle karşı karşıya kalacağına yorumlanır. Bu yorumların yanı sıra çevrenizde sizi sevmeyen kişilerin varlığına ve sinsi düşmanlarınızın olacağına işarettir.

Rüyada Tuvalet Temizlemek

Rüyada tuvalet temizlemek kişinin helalinden rızık elde edeceğine ve bol, bereketli günlerin kendisini artık beklediğine delalet eder. Öte yandan geçmişte işlediği onca günahlardan ötürü yaradana tövbe edeceğine yorumlanırken kişinin ailesiyle yaşadığı tüm sorunların da temizleneceğine işaret etmektedir. Ayrıca bireyin kendi çabaları sonucu içini yiyip bitiren birtakım kuruntulardan da artık kesinlikle kurtuluşa ereceğine de yorumlanmaktadır.

Rüyada Tuvalete Düşmek

Rüyada tuvalete düşmek tıpkı rüyasında tuvaletin temiz veya pis olduğunu gören kimsenin durumu gibi değerlendirilir. Eğer rüyasında temiz bir tuvalete düştüğünü gören kişinin hayatına iffetli, namuslu ve ahlak sahibi bir kadınla yakın zamanda evleneceğine işaret eder. Ancak içine düşülen tuvaletin kirli olması durumunda kişiyi maddi açıdan sıkıntılı günlerin beklediğini ve de hiçbir şekilde hayrı dokunmayacak ve tamamen menfaat üzerine yanınızda olan sinsi kişilerle oturup kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada Alafranga Tuvalet Görmek

Rüyada alafranga tuvalet görmek kişinin duygusal konularda kararsız kalacağına hatta duygusal sorunlar nedeniyle kişinin eşiyle ya da sevgilisiyle bir ara sürtüşmeler içerisine gireceğine delil sayılmaktadır. Alafranga tuvalette tuvalet ihtiyacını giderdiğini görmenin ise bu zorlu günleri kişinin atlatarak refah dolu yarınlara ereceğine rivayet olunmaktadır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Ahmet KAMALI Yorumunda diyor ki;

    üç saat önce evde kimse yokken rüyamda ceviz gördüm yataktan kalmadan huvayi marka telefonumu elime aldım websiteniz görünce telime tekrar tekrar okudum emeğinize saygı duyuyorum salih dualar ederim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com