Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Tuvalet Aramak

Rüyada tuvalet aramak kişinin borç altına gireceğine yorumlanır. Ayrıca kendisini bekleyen huzursuz ve borçlu günlerden dolayı eşiyle sürekli sorunlar yaşayan erkeğin başka bayanlarla ilgilenmeye başlayacağına ve bu durumun da yuvasını dağıtmaya sürükleyeceğine delalet eder. Rüyasında tuvalet arayan kişinin borcunu ödemek için yakın arkadaşından para isteyeceğine ancak kimsenin kendisine bu konuda bir türlü destek sağlamayacağına işaret kabul edilmektedir.

Rüyada Evde Tuvalet Arayıp Bulamamak

Rüyada evde tuvalet arayıp bulamamak kişinin eşiyle sorunlarının oldukça artmaya başlayacağına ve sürekli aralarında sonu gelmez kavgaların, çatışmaların olacağına işaret kabul edilir. Öte yandan kişinin iş hayatıyla özel hayatını dengeleyememesinden kaynaklanan birtakım sorunların da ortaya çıkarak bireyin meslek hayatında itibarsız hale geleceğine yorumlanmaktadır. Bu nedenle bireyin yakın zamanda sorunlarla mücadele etmek durumunda kalacağını ve çıkmaz sokak gibi sürekli bir koşuşturma içerisinde olacağını ifade etmektedir.

Rüyada Boş Tuvalet Aramak

Rüyada boş tuvalet aramak kişinin eline çok büyük fırsatlar geçmesine rağmen bunu istediği gibi değerlendiremeyeceğine delalet eder. Kişi bu yüzden başını adeta taşlardan taşlara çalacak ve geçmişe dönüp hep bu pişmanlığı kendi kendine sorgulayacak. Öte taraftan zevk ve sefaya aşırı derecede düşkün hale gelerek maddi anlamda borç batağına sürükleneceğine de yorumlanmaktadır. Bu yönüyle tüm tuvaletlerin başkaları tarafından dolu olduğunu gören kişinin son pişmanlığın asla fayda vermeyeceğini eninde sonunda anlayacağına fakat bunun hiçbir yararının olmayacağına delalet eder. Aynı zamanda özel hayatındaki tutumsuz davranışları yüzünden adeta borç havuzunda yüzer hale geleceğine ve bu nedenle eşiyle de arasının açılacağına işaret eder.

Rüyada Tuvalet Aramanın Psikolojik Yorumu

Rüyada tuvalet aramanın psikolojik yorumu kişinin borç altına girerek adeta borç havuzunda yüzeceğine yorumlanmaktadır. Borçlanmasının nedeni ise aşırı zevk ve sefa sürerek sürekli dengeyi kuramaması ve bunun getirdiği borç batağı olarak karşısına çıkacaktır. Öte yandan ayağına kadar gelen büyük bir fırsatı teperek bundan hayatı boyunca çok büyük pişmanlık duyacağına da her yönden işaret ederek bunun da hüznünü bir ömür boyu yaşayacağını fakat son pişmanlığın hiçbir işe yaramayacağını anlayacağına delalet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz