Rüyada Eldiven Görmek

Rüyada eldiven görmek kişinin kısmetinin açılmasına ve başarıya ulaşacağına işaret etmektedir. Rüyasında eldiven gören kişinin arabası varsa daha iyisine sahip olacağına evi varsa daha güzel eve taşınacağına işaret etmektedir. Eğer rüyayı gören kişi bekarsa karşısına yakın bir zamanda hayırlı bir kısmet çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Eldiven Takmak

Rüyada eldiven takmak kişinin yakın çevresiyle huzursuzluk yaşayacağına delalet eder. Rüyasında eldiven takan kişinin bu kişilerle sürekli sorunlar yaşayacağı ve anlaşmazlıklar içerisine gireceğine işarettir.

Rüyada Eldiven Giymek

Rüyada eldiven giymek durumunun tam aksine işaret eder. En geçimsiz, en huysuz kişilerle bile rüyayı gören kişinin iyi geçineceğine ve onlarla her konuda rahatlıkla anlaşabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Eldiven Çıkarmak

Rüyada eldiven çıkarmak gönül ilişkilerinizde sizin fedakarlık yapmanıza, özverili olmanıza işaret etmektedir. Rüyasında elinden eldiveni bir hışımda çıkardığını gören kişinin aşık olduğu kişiyle tatlı sert atışmalar yaşayacağına ama bunun büyümeden atlatılacağına işaret etmektedir. Ayrıca rüyayı gören kişinin bu atışmaları özverili davranarak ağırdan alması gerektiği ve her yönden mütevazi olacak tarafın kendisi olması gerekliliğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Eldiven Hediye Etmek

Rüyada eldiven hediye etmek yakın bir zamanda kişiyi meşgul eden sorunların artık kendiliğinden çözüleceğine ve bu sorunlarla artık vakit harcamayacağına yorumlanmaktadır. Eğer rüyayı gören kişi yakın bir zamanda birisiyle davalık olduysa karşı tarafın kendiliğinden davasından vazgeçerek olayın tatlıya bağlanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Eldiven Hediye Almak

Rüyada eldiven hediye almak rüyayı gören kimsenin fedakarlık ve özverili olacağı günlerin kendisini beklediğine işaret etmektedir. Bunun yanında bir yakınına arka çıkmak ve onu her konuda desteklemek durumunda da kalacağına yorumlanmaktadır. Rüyasında yakın birisinden hediye alan kişinin ayrıca çok büyük bir vefa örneği göstereceğine ve bunun yakınları için ömür boyu unutulmayacak bir onur olacağına işaret etmektedir. Bu yönüyle de rüyasında yakınından eldiven hediye alan kişinin fedakarca davranışlar içerisinde olacağı ve her yönüyle kendisini özverili, alçak gönüllü olması gereken günlerin beklediğine işaret etmektedir. Bu şekilde rüya tabir edilerek rüyayı gören kişi aydınlatılmaktadır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com