Rüyada Saçın Beyazlaması

Rüyada saçın beyazlaması; rüyayı gören kişinin eski arkadaşlarıyla görüşeceğine ya da görüşmediği ve küs olduğu birinin kısa süre içinde karşısına çıkacağına işarettir. Eski zamanlarda yaşanan ve kötü sonuçlanan bazı olayların tekrar gündeme geleceğine ve bu yüzden bazı kişilerle rüya sahibinin arasının bozulacağına işarettir. Rüya sahibi evli ise büyük ihtimalle eski sevgililerinden birinin rüyayı görenin eşiyle arasında soruna neden olacağını haber verir.

Rüyada Birinin Saçının Beyazladığını Görmek

Rüyada birinin saçının beyazladığını görmek; saçı beyazlayan kişinin eskiden yaptığı hatalarından ötürü pişman olacağı, rüya sahibinin de buna şahitlik edeceği anlamına gelir. Rüyada genç birinin saçlarının beyazladığını görmek; o gencin ergenlik döneminde yaşıtlarına göre daha hızlı olgunlaşacağını ve hatalardan uzak duracağını anlatır. Rüya sahibinin bu gence zorlu zamanlarında yardımcı olması gerektiğini haber verir. Rüyada saçın beyazlaması; kişinin deli dolu yaşam tarzının kısa sürede değişeceğini ve geride kalacağını haber verir.

Rüyada Beyaz Saç Teli Görmek

Rüyada beyaz saç teli görmek; rüyayı gören kişinin o güne kadar yaşadıklarından yeterince tecrübe edindiğini ve o günden sonra başka birileri uyarmasa da kolay kolay doğru yoldan şaşmayacağını anlatır. Rüyada saç diplerinin beyazlaması; kişinin yaşamında durağan, dingin ama huzur dolu günlerin geldiğinin habercisidir. Rüyada saçın beyazlaması ve sonrasında boyanması; kişinin psikolojik sorunlarını kısa zamanda atlatacağı anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Saçın Kopması

Rüyada beyaz saçın kopması; rüyayı gören kişinin herhangi bir olay karşısında umudunu kaybedeceği anlamını taşır. Ayrıca rüya sahibinin sürekli iyi haberler beklediği birinden ümidini yitireceğini, artık o kişinin düzelemeyeceğini anlamasına işarettir. Rüyada saçın beyazlaması ve kişinin kendi tarafından kopartılması; rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu durumu içine sindiremediği ve gelişmeleri kabul etmediği anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Saçın Kesilmesi

Rüyada beyaz saçın kesilmesi; rüyayı gören kişinin son günlerde yaşadığı olumsuzlukları kısa zamanda psikolojik olarak atlatacağı anlamına gelir. Rüyada saçların beyazlaması ve dökülmesi; rüya sahibini derinden etkileyecek bir olayın gerçekleşeceğini ve bu olayın sonucunda rüya sahibinin kedere boğulacağına işarettir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com