Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Doğum Görmek

Rüyada doğum görmek; rüyayı gören kişinin sıkıntılarından arınıp huzura kavuşacağına işarettir. Rüya sahibi hastalık içindeyse kısa zamanda sağlığına kavuşacağını müjdeler. Eğer rüyayı gören kişi borçlu ise kısa sürede borcunu ödeme imkanına kavuşacağını anlatır. Rüya sahibinin son günlerde kafasını karıştıran sorulara net cevaplar bulup, karışıklıkların çözümleneceğine işarettir.

Rüyada Doğum Yapmak

Rüyada doğum yapmak; rüyayı gören kişinin maddi sıkıntılarının son bulacağını müjdeler. Rüyada birinin doğum yaptığını görmek; doğum yapan kişinin maddi sıkıntılarından kurtulacağına, işsizse iş bulacağına, işi varsa konumunun yükseleceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin ise doğum yapanın sevincini paylaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Doğum Yapan Birini Görmek

Rüyada doğum yapan birini görmek; doğan bebek kız ise rüya sahibine ve doğumu yapana hayırlı bir iş teklifi geleceğini haber verir. Ya da doğumu yapan ile rüya sahibinin işlerini birleştirecekleri anlamına gelir. Rüyada doğum görmek; doğan bebek erkek ise; rüya sahibinin güvenliğinden endişe ettiği kişinin güvenlik probleminin çözüldüğü anlamına gelir. Güvenlik sorunu olan kişi doğumu yapandır.

Rüyada Doğum Yaptırmak

Rüyada doğum yaptırmak; rüya sahibinin doğum yapan kişiye hayatta çok yardım ettiği ve bunun neticesinde de doğum yapan kişinin büyük fırsatlar ele geçirdiği anlaşılır. Rüya sahibinin çok yardımsever olduğu ve yardımın büyüklüğü ne olursa olsun hiç çekinmediği anlamına gelir. Rüyada doğum görmek ve yaptırmak, çok yakında sevinilecek bir haberin müjdesidir.

Rüyada Doğum Sancısı Çekmek

Rüyada doğum sancısı çekmek; kişinin sıkıntılı bir dönemden geçtiğini anlatır. Rüyada doğum sancısı çeken kadın görmek; o kadının sıkıntılı zamanlar geçirdiğini anlatır.

Rüyada Doğum Yapamamak

Rüyada doğum yapamamak; kişinin sıkıntılarından uzun süre kurtulamayacağına işarettir. Rüyada hayvan doğumu görmek, gelirin artacağını müjdeler. Rüyada doğum görmek ve hayvana doğum yaptırmak eğer hayvanın eti ve sütü helal ise el emeği ile kazançlı bir işe girişileceğine işarettir. Hayvan sadece binek hayvanı ise yakın zamanda araba alınacağını haber verir. Rüyada hayvanın doğuramaması; kişinin işiyle ilgili ne kadar uğraşılsa da yakın zamanlarda verimin arttırılamayacağını anlatır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz