Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Üzüm Yediğini Görmek

Rüyada üzüm yediğini görmek, rüya sahibi bu rüyayı eğer eriğin mevsiminde görmüşse, hayırlı bir rüyadır. Üzüm eğer tatlıysa maddi durumunuzda tatlanacak, artacak demektir. Rüya sahibi eğer bu rüyayı eriğin mevsimi değilken görmüşse, hayra yorumlanmaz. Kişi çevresindeki insanların söylediklerine mutsuz günler yaşayacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çevresindeki çıkarcı bir insana ve paranın size zor yollarla geleceği şekilde yorumlanır. Aynı zamanda rüyada üzüm yediğini görmek, hayırlı evlat sahibi olmaya ve çocuklarıyla mutlu bir evi olacağına işaret eder.

Rüyada siyah üzüm yemek

Rüyada siyah üzüm yemek, eğer yenilen üzüm tatlıysa bolluğa ve berekete, eğer tatlı değil ise maddi hayatında sıkıntılar yaşayacağına delalet eder. Rüyada üzüm yediğini görmek, tatlı siyah üzüm yediğini görmek gibi genel olarak hayra yorumlanır. Çekirdekli siyah üzümün evdeki boşluğu attıracağına ve hane içinde uzun zaman boyunca maddi sıkıntılar yaşamayacağına yorumlanır. Kişi hayatında yokluk görmeyecektir. Bazı yorumcular tarafından siyah üzüm yemek mirasa, servete ve alınacak kıymetli eşyalara yorumlanır.

Rüyada üzüm bağı görmek

Rüyada üzüm bağı görmek, rüyayı gören kişinin bir anda zengin olacağı koşullar hayatına geleceği şeklinde yorumlanır. Eğer yeşil ve bol ürün veren bir bağ ise, kazanca ve kişinin hayatında yaşanacak bolluğa işaret eder. Rüyada üzüm yediğini görmek kadar üzüm bağı görmekte oldukça hayırlı bir rüyadır. Fakat bu kurumuş bir bağ ise zaman hayra yorumlanmaz. Maddi kayıplara ve ruhen sıkılmalara yorumlanır. Siyah üzüm genel olarak kişinin mallarından gelecek hayırlı ve bol kazanca yorumlanmaktadır. Bazı rüya yorumlayan kişiler ise üzüm bağını görmenin aileden bir servet kalacağına ve güvendiği bir yerden bolca paranın hayatına geleceği yönünde alamet eder.

Rüyada kuru üzüm görmek

Rüyada kuru üzüm görmek, kişi ömrü boyunca bolluk içinde yaşayacaktır. Tatlı üzüm bolca paraya, ekşi üzüm kişinin parayı bulduğu gibi harcamasına ve yarınını düşünmemesine yorumlanır. Rüya sahibi eğer harcamalarına dikkat etmezse parasının çoğunu kaybedeceğine delalet eder. Kişi emek verdiği ve sabrettiği işlerde istediği başarıyı yakalayacağına ve maddi durumunun oldukça düzeleceğine işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz