Rüyada Portakal Suyu Görmek

Rüyada portakal suyu görmek çok heyecan verici olaylara işarettir. Rüya sahibinin büyük bir kalabalıkla birlikte planlar yapacağını ve büyük tatlı bir telaşın olacağı günleri müjdeler. Çok yakın zamanda planlanacak bir düğünü, tatili ya da kutlamayı haber verir. Bu büyük olayla rüya sahibinin sıradan geçen günleri birdenbire sıradışı hale gelecektir. Oldukça eğlenceli, telaşlı ve çok mutluluk dolu günlerin müjdecisidir. Portakal suyu görmek aynı zamanda cıvıl cıvıl bir aşk hikayesinin çok yakında başlayacağını da haber verebilir. Her durumda rüya sahibi için sıkıcı günlerin son bulacağını ve durağan hayatının aniden hareket kazanacağını anlatır.

Rüyada Portakal Suyu Sıkmak

Rüyada portakal suyu sıkmak rüyayı gören kişinin çok güçlü ve azimli bir ruha sahip olduğunu gösterir. Rüya sahibinin azimle çalışmaya devam etmesi sonucunda ileride sıkıntılarının geçeceğine ve maddi olarak ciddi olarak yüksek gelirler kazanacağına işarettir. Rüyada portakal suyu görmek ve sıkmak uzun süredir çalışan fakat maddi olarak belini doğrultamamış olan rüya sahibine pes etmemesi gerektiğini anlatan uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Portakal Suyu İçmek

Rüyada portakal suyu içmek rüyayı gören kişinin uzun süredir çektiği maddi ya da manevi sıkıntının biteceğine işarettir. Rüya sahibi hastaysa iyileşeceğine, bunalımdaysa ferahlayacağına, kazanç sıkıntısı varsa zenginleşeceğine, yorgunsa tatile işarettir. Rüyada portakal suyu görmek ve içmek ağız tadının yerine geleceğini müjdeleyici bir rüyadır.

Rüyada Portakal Suyu Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada portakal suyu görmenin psikolojik yorumu rüyayı gören kişinin hem kendi için hem de çevresindekiler adına çok çalıştığını ve oldukça yardımsever olduğunu gösterir bir rüyadır. Rüyada portakal suyu görmek rüya sahibinin her durumda çok azimli olduğunu ve bu sayede bütün zorlukları bazen çabucak bazen de uzun sürede atlattığını, yenilmez bir ruha sahip olduğunu anlatır. Rüyayı gören kişi çok iyi niyetli biridir ve kendisinin durumu kötü olmasa da ailesindekiler ya da arkadaşları için üzülebilir. Çevresindeki kişilerin dertlerini çözmek için de çabalar ve her zaman başarılı olur. Herkes tarafından sevilen, çalışkan biridir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. İBRAHİM CAN KELEBEK Yorumunda diyor ki;

    saat 23 00 sularında erken saatlerde rüyamda bavul gördüm ses duyar duymaz bulmak istedim bu sayfanın aldında girince tabletime okudum durdum, dualarımızla güzel yayınlar dilerim,

  2. Dilara ÖZDEMİR Yorumunda diyor ki;

    üç saat önce yorgun bir şekilde uyurkene rüyamda ciğer gördüm sehven aramak istedim doğru rüya tabirleri ile siteniz geldi telime okuyorum hayret içinde kaldım bilgi dolusunuz,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com