Rüyada Kara Üzüm Görmek

Rüyada kara üzüm görmek, rüyaya muhatap olan kişinin çalışma yaşamında önüne büyük problemlerin çıkacağına, mevcut sıkıntıları aşabilmek için çabalarken bu durumun hem ailesine hem de çevresine yansıyacağına, var olan problemlerden kaynaklı olan tartışmaların giderek artması sonucunda kişinin kederli zamanlar yaşayacağına işaret eder. Bunların yanında rüya sahibinin işinde meydana gelen sıkıntıların kendisini oldukça fazla etkileyeceğine ve bu nedenle de önemli sorunlar yaşayacağına alamettir. Sonuç olarak rüyada kara üzüm görmek, gelecekte olumsuz gelişmelerin yaşanacağına ve bunları çözmeye çalışırken kişinin hep yıpranıp hem de üzüleceğine aynı zamanda söz konusu sıkıntıların çevresine de yansıyacağına işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Kara Üzüm Yemek

Rüyada kara üzüm yemek, rüya tabircilerinin farklı yorumlar getirdiği bir durumdur. Rüya sahibi, kara üzümü mevsiminde yediğini görüyorsa eğer, hem hane yaşamında hem de iş hayatında büyük sorunlarla karşılaşacağına, maddi anlamda çöküntüler ve yakınlardan birinin vefatı gibi kederli zamanlar yaşanacağına yorulur; rüyayı gören kimse, kara üzümü mevsiminin dışında tüketiyorsa eğer, meydana gelecek sıkıntılar neticesinde rüya sahibinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına delalet eder.

Rüyada Kara Üzüm Yediğini Görmek

Rüyada kara üzüm yediğini görmek, rüyayı gören kişinin çalışma yaşamında önüne büyük engellerin çıkacağına, bu engelleri aşmak için oldukça fazla zorlanmasının yanında, mevcut durumun aile yaşantısına yansıyacağına ve tüm bu nedenlerden dolayı da hüzünlü günler yaşayıp hastalanacağına işarettir.

Rüyada Kara Üzüm Koparmak

Rüyada kara üzüm koparmak, kişinin iş hayatında yaşadığı büyük zorluklara, hatta maddi çöküntülere rağmen çabalamaya devam edeceğine, önüne çıkan badireleri atlatmak için büyük emek harcayacağına, sabır ve kararlılığı bırakmayarak mücadele edeceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Üzüm Salkımı Görmek

Rüyada siyah üzüm salkımı görmek, rüya sahibinin mevcut sıkıntılarının üzerine daha fazla problemlerin doğacağına, çözmeye çalıştığı sorunlara yenilerinin ekleneceğine, hem hanesinde hem de işinde tatsız gelişmelerin yaşanacağına, tüm bu sorunlarla uğraşırken kederlenip hastalanacağına delalet eder.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com