Rüyada Mavi Kuş Görmek

Rüyada mavi kuş görmek, kişinin kısmeti anlamına gelir. Rüya sahibinin tüm sıkıntılarından kurtulmasına ve şanslı bir yıl geçirmesine işaret eder. Maddi ve manevi yaşadığı tüm zorlukların üstesinden geleceğine ve yaşayacağı güzel olaylara da dalalet eder. Bu rüyayı gören kişi eğer bekarsa evleneceğinin, evli olup çocuk sahibi olmak isteyenler için de hayırlı bir çocuğa sahip olacaklarının bir habercisi olarak yorumlanır.

RÜYADA MAVİ BİR KUŞUN UÇTUĞUNU GÖRMEK

Rüyada mavi bir kuşun uçtuğunu görmek, rüya sahibine yakın zamanda beklediği bir haberin gelmesiyle yorumlanır. Mavi kuş uçup bir yere konduysa, yakın bir zamanda bulunduğunuz konumdan çok daha iyi bir yerlere geleceğinize işarettir. Rüyayı gören kişinin yeni bir iş bulacağına, bunun sonucunda elde edeceği başarı ve kazanca da dalalet eder.

RÜYADA YEŞİL KUŞ GÖRMEK

Rüyada yeşil kuş görmek, gören kişinin manevi ve dini hayatı ile yorumlanır. Rüya sahibinin maneviyatı yükselerek sevgi ve saygı kazanacağına, yaptığı işlerden ise takdir alacağına işarettir. Eğer elinde yeşil bir kuş gördüyse, o kişinin dinen değeri artacağına, mesleki anlamda başarı kazanacağına, maddi ve manevi her konuda yükseleceğine de dalalet eder. Bu rüyayı gören kim ise hem dünyada hem ahirette huzura kavuşacaktır.

RÜYADA KIRMIZI KUŞ GÖRMEK

Rüyada kırmızı kuş görmek, aşk hayatı ile yorumlanır. Evliliğe, kısmete ve güzel ilişkilere yorumlanan bu rüya, rüya sahibinin aşk hayatında önemli gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Eğer rüyayı gören kişi bekarsa yakında evleneceğine, evliyse de eşiyle geçireceği güzel zamanlara, hoş sohbetlere ve birlikte aşk dolu uzun bir ömür geçireceklerine de tabir edilir.

RÜYADA SARI KUŞ GÖRMEK

Rüyada sarı kuş görmek, iyi bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin hastalanacağına ve bu hastalığın biraz uzun süreceğine yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin yakın zamanda borca gireceğine ya da varsa elindeki mal varlığını kaybedeceğine de işarettir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com