Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Nişan Yüzüğü Takmak

Rüyada nişan yüzüğü takmak, rüyaya muhatap olan kişi bekar ise, yakın zamanda evliliğe adım atacağına; evli bir kimse ise hayırlı ve güzel bir aile hayatı geçireceğine delalet eder. Pek çok anlamda müjdeleri barındıran nişan yüzüğü takmak, maddi açıdan da güzel şeylerin habercisidir. Kişinin çalışma hayatında mevkisinin artacağına ve varlıklı bir kimse olacağına yorulur.

Rüyada Çirkin Görünüşlü Bir Yüzük Takmak

Rüyada çirkin görünüşlü bir yüzük takmak, kişi eski püskü, mat renkli, hoş görünmeyen bir yüzüğü takıyorsa eğer, yakın zamanda bir takım problemler yaşayacağına ve hüzünlü günler geçireceğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüyaya muhatap olan kimsenin çalışma yaşamında da önüne bazı engellerin çıkacağına ve parasal olarak sıkıntılı bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada Nikah Yüzüğü Takmak

Rüyada nikah yüzüğü takmak, kısmetin açılacağını müjdeler. Evli kimseler için mesut ve hayırlı bir haneye sahip olacaklarına; rüyayı gören bekar birisi ise yakın bir vakitte dünya evine adım atacağına delalet eder. Ayrıca nikah yüzüğü varlıklı olmayı ve zenginliğe kavuşmayı temsil ettiğinden dolayı, bu rüyaya muhatap olanların hem eşlerin birbirini sevdiği mutlu bir yuvaya hem de ekonomik olarak rahat bir hayata sahip olacaklarına yorulur.

Rüyada Demir veya Bakırdan Yüzük Taktığını Görmek

Rüyada demir veya bakırdan yüzük taktığını görmek, böyle bir yüzüğü taktığını gören kişinin var olan sıkıntılarından kurtulacağına ve huzurlu bir yaşama kavuşacağına yorulur. Kaşlı demir diye tabir edilen yüzük türünden takanların özellikle ekonomik anlamda yüksek bir refaha ereceklerine ve mutlu bir ömür geçireceklerine işarettir.

Rüyasında Siyah veya Kırmızı Taşlı Bir Yüzük Görmek

Rüyasında siyah veya kırmızı taşlı bir yüzük görmek, rüyaya muhatap olan kişi üzerinde kırmızı taşın olduğu bir yüzük görüyorsa tez zamanda kısmetinin açılacağına, büyük bir tutkuyla birisine aşık olacağına dünya evine gireceğine yorulur. Görülen yüzük siyah taşa sahipse eğer, mevcut sıkıntılarını sabır yoluyla aşacağına ve rahatlayacağına işaret eder. Ayrıca kişi rüyasında yakut elmaslı bir yüzük takıyorsa, yakın zamanda evlat sahibi olacaklarının müjdesini almaya işarettir.

Rüyada Altın Yüzük Takmak

Rüyada altın yüzük takmak, çalışma hayatında ortaya çıkacak bir takım problemlere delalettir. Rüyasında bu yüzüğü takan birisinin parasal sıkıntılar yaşayacağına ve zorlu günlerin beklediğine yorulur. Ayrıca bazı tabircilere göre kısmetin açılmasına da işaret ettiği belirtilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz