Rüyada Nişan Atmak

Rüyada nişan atmak, rüyaya muhatap olan kimsenin çalışma yaşamında önüne çıkacak bir takım sorunlara işaret eder. Dolayısıyla maddi olarak kayba uğrayacağı bir döneme gireceğine yorulur. Kişinin iş hayatı ile ilgili problemlere yorulan nişan atmak, aynı zamanda var olan mevkinin kaybedilmesi ve itibarının zedelenmesi şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Nişanlandığını Görmek

Rüyada nişanlandığını görmek, hayırlı haberlerin geleceğine işaret olarak yorumlanır. Rüyada nişanlandığını gören kişi gerçek hayatında bekar ise eğer yakın zamanda bir kimseye aşık olacağına ya da dünya evine gireceğine yorulur. Kişi tanımadığı bir kimse ile nişan yaptığını görüyorsa, yakın zamanda hayatında pek çok fırsatlarla karşılaşacağına ve etkili bir kimse tarafından destekleneceğine işaret eder. Rüyayı gören kimse tanıdığı bir kişi ile nişan yaptığını gördüyse eğer, uzun süreli olmayacak bir takım üzüntüler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada İki İnsanın Nişanlandığını Görmek

Rüyada iki insanın nişanlandığını görmek, böyle bir rüyayı gören kişi yakın zamanda mutluluk verici gelişmeler yaşar, aynı zamanda maddi olarak büyük miktarda kazançlar elde ederek refah bir hayata kavuşur.

Rüyada Kızının Nişanlandığını Görmek

Rüyada kızının nişanlandığını görmek, rüyaya muhatap olan kişi kızının ya da oğlunun nişanlandığına şahit oluyorsa eğer yakın zamanda güzel haberler alacağına yorulur. İster erkek ister kadın olsun evladının nişanlandığını görmek mutlu günlerin habercisi olarak işaret edilir.

Rüyada Nişan Merasimine Gitmek

Rüyada nişan merasimine gitmek, kişinin iyi niyetli ve dürüst kimselerle arkadaşlık kuracağına ve onlarla güzel vakitler geçireceğine işaret eder. İçinde bulunduğunda kendisini huzurlu ve mutlu hissedeceği bir çevreye sahip olmaya yorulur.

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek

Rüyada nişan yüzüğü görmek, maddi anlamda kazançlar elde etmeye ya da kısmetin açılarak evlenmeye işaret eder. Rüyayı gören kişi bekar bir kimse ise yakın zamanda dünya evine gireceğine; hali hazırda evli birisi ise büyük bir servete kavuşacağına yorulur. Rüyaya muhatap olan kimse nişan yüzüğünü satın alıyorsa ve bekarsa eğer, kısa süre içerisinde sevdaya yakalanacağına işaret eder. Rüyada nişan yüzüğü takan kişi rüyaya paralel olarak gerçek hayatta da evliliğe adım atar şeklinde yorumlanır. Evli bir kimse nişan yüzüğünü takıyorsa eğer, hane içinde eşiyle bazı sıkıntılar yaşayacağına da yorulur. Aynı zamanda var olan problemlerin giderilmesi olarak da yorumlanmaktadır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Edis TIRAŞ Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 05 30 gibi telefon sesiyle uykum bölününce rüyamda helikopter gördüm uyanınca bunumu demek istediğin dedi doğru tabiri bir tek bu sitede görünce ekrana tekrar okudum sağlıcakla kalın tebrik ederim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com