Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Pirinç Pilavı Yemek

Rüyada pirinç pilavı yemek; rüyayı gören kişinin rızkının hayırlı yollardan artacağını haber verir. Pirinç önemli bir besin maddesi olduğundan direk kazanılan rızıkla alakalıdır. Kişinin yapacağı her türlü işte kazançlı çıkacağını müjdeler. Rüya sahibi bu rüyaya zıt manalı bir rüya görmedikçe bereket ve bolluk tükenmeyecektir. Rüyayı gören kişinin hem kendisinin hem de ailesinin bu bolluktan yararlanacaklarını haber verir. Kişi işsizse en yakın zamanda iyi bir işe yerleşir. Eğer işi varsa kısa sürede işlerini büyütür ve kazancında bolluk sağlar.

Rüyada Pirinç Pilavı Pişirmek

Rüyada pirinç pilavı pişirmek; ailenin genişleyeceğine işarettir. Evlilik çağında olanlar yakın zamanda evlenebilir, evlenmiş olanlar ise bebek müjdesi alabilir. Rüyada pirinç pilavı pişiren kişinin kazancında aşırı artış olur ve bu kazancını ailesindekilerle paylaşır. Rüyada başkasının pilav pişirdiğini görmek; pilavı pişiren kişinin işlerinde bolluk olacağına ve gelirini rüya sahibiyle paylaşacağına işarettir. Kendisinin ya da başka birinin pişirdiği rüyada pirinç pilavı yemek; rüya sahibinin bir süredir çektiği maddi sıkıntıların bir şekilde son bulacağını haber verir.

Rüyada Pirinç Görmek

Rüyada pirinç görmek; evlilikte hayır ve iyi geçim anlamındadır. Ayrıca uzun süre sonra bol verim alınacak bir işe başlamanın habercisidir. Rüya sahibinin herhangi bir yere olan borcunu ödeme yolunun kolaylaşacağı anlamındadır. Pirinci görüp, pişirip, rüyada pirinç pilavı yemek; kişinin içinde bulunduğu maddi sıkıntıların bir iş kurarak ya da bir işe girerek adım adım ortadan kalkacağını, kazancın giderek bollaşacağını haber verir. Rüyada etli pirinç pilavı görmek; büyük müjdeli bir haberin çok yakında geleceğine işarettir.

Rüyada Pirinç Pilavı Yemenin Psikolojik Yorumu

Rüyada pirinç pilavı yemenin psikolojik yorumu; rüya sahibinin ailesinin maddi sorunlarına çok kafa yorduğunu anlatır. Rüyayı gören herkese yetebilme çabasında olan biridir. Rüyada birinin pilav yediğini görmek; pilavı yiyen kişinin tüm sıkıntılarından kurtulacağı anlamındadır. Rüyada pirinç pilavı yemek; rüya sahibinin ve pilavı yiyenlerin uzun süren bunalımlarından sonra ağız tadlarının yerine gelmesi, sorunlarının çözülmesi, hepsine mutlu ve bereketli hayatı haber verir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz