Rüyada Sigara Paketi Görmek

15Rüyada sigara paketi görmek, kişinin kendisine maddi ve manevi faydası olmayacak bir malın sahibi olmasına yorulur. Rüyayı gören kimse, yerde gördüğü sigara paketini alıyorsa eğer, hayatında attığı bazı adımlardan ya da yaptığı bazı fillerden pişmanlık duymasına delalet eder. Bunların yanında, sigara paketi görmek, kişinin özellikle çalışma yaşamında bir takım problemlerin ortaya çıkacağına, bunları ortadan kaldırmak için çabalayacağına ve kısa bir zaman sonra feraha ereceğine işaret eder.

Rüyada Sigara Görmek

Rüyada sigara görmek, tabircilerin, birçok farklı yönünü ele aldığı bir rüyadır. Kişi rüyasında sigara görüyorsa eğer, kuvvetinin yerinde olacağına yorulur. Rüyaya muhatap olan kişi sigara içtiğini görüyorsa eğer, yakın zamanda kendisine keder verecek bir takım olaylarla karşılaşacağına ve uzun sürmeden rahatlayacağına işaret eder. Sigarayı içen kimse eğer rüyayı görenin yakınlarından ya da çevresinden tanıdığı birisi ise, onun hayatında bazı problemler ortaya çıkacağına ve bu durumdan üzüntü duyacağına yorulur.

Rüyasında Ateşle Sigara Yaktığını Görmek

Rüyasında ateşle sigara yaktığını görmek, kişinin hayatında atacağı bazı adımların kendisine faydalı olmayacağına ve güzel bir izlenime sahip olsa bile hayırlı sonuç vermeyeceğine delalet eder. Ayrıca böyle bir rüyaya muhatap olan kişinin, yaşayacağı bazı olaylardan dolayı kederleneceğine ve içinin daralacağına işarettir. Rüyasında kendisini bir kimsenin sigarasını yakarken görüyorsa eğer, karakterli ve yardım sever bir insanın rüyayı görenin karşısına çıkacağına, ona destek olacağına ve hedeflerini gerçekleştirme yolunda faydasının dokunacağına işaret eder.

Rüyada Sigara İçtiği İçin Azar İşittiğini Görmek

Rüyada sigara içtiği için azar işittiğini görmek, gerçekleştirdiği bazı kötü fiillerden dolayı çevresi tarafından eleştirilmesine ve olumsuz tepkiler almasına yorulur. Aynı zamanda insanların hoş karşılamadığı bu şeyleri yaptığından pişmanlık duymasına ve kendini düzeltmek için çabalamasına işaret eder. Rüya tabircilerinin genellikle kişinin işlediği günahlardan dolayı pişmanlık duyarak tövbe etmesine yorduğu rüyalardandır.

Rüyada İçi Dolu Sigara Paketi Görmek

Rüyada içi dolu sigara paketi görmek, maddi anlamda varlıklı günlerin olacağına işaret eder. Kişinin çalışma hayatında önemli birisiyle tanışarak mesleğinde yükseleceğine yorulur. Rüyada görülen sigara paketi boş ise eğer, bir takım maddi problemlerin yaşanacağına ve sıkıntıya girileceğine delalet eder.

Rüyada Sigara Külü Görmek

Rüyada sigara külü görmek, kişinin yaşadığı bazı sıkıntılardan dolayı üzüldüğüne ve bu durumun yakında düzelerek mutlu olacağına işaret eder.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com