Rüyada Kızımı Görmek

Rüyada kızımı görmek rüyanın şekliyle değişebilen anlamlar taşır. Ebeveynler genellikle kız çocukları konusunda daha hassastırlar ve onların hayatındaki her olaydan çok fazla etkilenirler. Birbirini çok seven insanlar arasında telepatik iletişim olur. Bu sebeple kızını rüyasında gören kişinin rüyası gerçek anlamda işaretler içerir. Kızını kötü bir durumda gören kişinin rüyasının anlamı gerçekte kızının bir depresyonda olduğunun habercisidir. Ya da kızını iyi durumda rüyasında gören kişinin gerçekte kızı tarafından sevindirici bir haber alacağını müjdeler.

Rüyada Kızımı Gelinlikle Görmek

Rüyada kızımı gelinlikle görmek rüyayı gören kişinin kızının yakın zamanda hayırlı bir evlilik yapacağına işaret edebileceği gibi rüya sahibinin bu konudaki aşırı isteğinden dolayı bilinçaltı rüyası da olabilir. Rüyada kızımı görmek ve gelinliğinin kirlendiğini görmek rüyayı gören kişinin kızının evliyse evliliğinde problemler yaşadığını bekarsa kötü bir kısmetin çıkacağını haber verir.

Rüyada Kızımı Ölmüş Görmek

Rüyada kızımı ölmüş görmek rüyayı görenin kızının ömrünün uzayacağını haber verir. Bazen de rüyayı görenin kızının içinde yaşattığı güzel duyguların kaybolduğunu ve mutsuz olduğunu anlatır. Rüya sahibi kızına yardımcı olmalı ve zor zamanları birlikte atlatmalıdır. Rüyada kızımı görmek ve birlikte ölü evine gitmek rüya sahibinin kızıyla birlikte yakın bir akrabasının ya da komşusunun cenazesine gideceklerini haber verir.

Rüyada Kızımı Hasta Görmek

Rüyada kızımı hasta görmek genellikle rüya sahibinin kızının yakın zamanda hastalanacağına ya da üzüleceğine işarettir.

Rüyada Kızımı Hamile Görmek

Rüyada kızımı hamile görmek iki anlamlı bir rüyadır. Kız gerçekten yakında hamile olabilir ya da sürpriz gelişmeler yaşayabilir. Rüyada kızımı görmek ve birlikte hamile alışverişi yapmak kişinin kızının bebek sahibi olmasını çok istediğinden dolayı bir bilinçaltı rüyasıdır.

Rüyada Kızımı Ağlarken Görmek

Rüyada kızımı ağlarken görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatta kızının yaşayacağı olaylar karşısında üzüleceğini ve ona destek olması gerektiğini haber verir. Rüyayı gören kişi kızıyla küs ise yakın zamanda barışacaklarını müjdeler. Kızını ağlarken görmek, rüya sahibinin manevi desteğinin kızı için çok önemli olduğunu vurgulayan bir rüyadır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com