Rüyada Misafir Görmek

Rüyada misafir görmek, rüyayı gören kişi için oldukça hayırlı bir rüyadır. Bu rüyanın anlamı ise, maddi açıdan rahatlamaya, bereketli günler geçirmeye ve rüya sahibinin erkek bir evladı olmasına delalet etmektedir. Ayrıca bu rüyanın bir diğer anlamı da, güzel sözler işitmeye ve güzel haberler almaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Misafir Ağırlamak

Rüyada misafir ağırlamak, rüyayı gören kişinin hayatını ferah ve bereketli günler ile geçireceğine delalet etmektedir Bazı alimlere göre de bu rüyanın anlamı da, zenginlik manasına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Habersiz Misafir Gelmesi

Rüyada habersiz misafir gelmesi, rüyayı gören kişinin uzun süredir çektiği sorun ve can sıkıcı olayları yaşamaya devam edeceğine, yakın bir dost ile ters düşüp tartışma yaşamaya ve beklenmedik biranda kaza geçirmeye delalet etmektedir.

Rüyada İftara Misafir Gelmesi

Rüyada iftara misafir gelmesi, rüyayı gören kişinin can sıkıcı günler geçirdiğini unun için dua ettiğini ve ettiği duanın karşılık bulmasına, ferah ve bereketli günler geçireceğine, ihtiyacı olan insanlara yardım eli uzatacağına, aile büyüklerinin hayır duasını alacağına, hayatında ki kötü insanlardan uzaklaşacağına ve yaşadığı sıkıntıların üstesinden geleceğine delalet etmektedir

Rüyada Misafir Doyurmak

Rüyada misafir doyurmak, rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılarından kurtulacağına, kısmetlerinin açılacağına, mutlu bir evlilik hayatı süreceğine, helal para kazanacağına ve ferah içinde yaşamını sürdüreceğine tabir edilir.

Rüyada Misafir Kadınlar Görmek

Rüyada misafir kadınlar görmek, rüya sahibinin istediği bir durumu gerçekleştireceğine, yaşadığı ayrılık sonucunda çektiği acı ve üzüntünün geçmesine tabir edilmektedir.

Rüyada Misafir Davet Etmek

Rüyada misafir davet etmek, rüya sahibinin huzura kavuşacağına, yaptığı işten ötürü gelecek yüklü bir paraya, yeni bir iş kurmaya, ailesi ile arasını bozmak isteyen kişi ile tartışma yaşamaya delalet etmektedir. Bu rüya genel olarak hayra yorulmaktadır. Bazı alimlere göre bu rüyanın anlamı büyük işlere girileceğine ve rüyayı gören kişinin iyi kapli biri olduğuna tabir edilmektedir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Ezgi GÜRSOY Yorumunda diyor ki;

    akşam namazından önce hoppadanak rüyamda işten kovulmak için evdeki rüya kitebını açtım bu sayfanın altına gösterince camıma boş değilsiniz anladım selamlar iyi yayınlar,

  2. Emre AKDAĞ Yorumunda diyor ki;

    saat gece 01 45 gibi birinci olarak rüyamda doğurmak uyanır uyanmaz eski bilgisayarımın başında buldum kendimi web siteniz açılınca cebbime sevindirdiniz beni sağlıcakla kalın güzel sitesiniz,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com