Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Tesbih Görmek

Rüyada tesbih görmek, rüyayı gören kişinin bol ve helal para kazanacağına, mutlu olacağı güzel haberler alacağına yorumlanmaktadır. Ayrıca bu rüyanın anlamı rüyayı gören kadın ve erkek olması şeklinde değişiklik göstermektedir. Eğer bu rüyayı bir kadın görmüşse, kazanacağı helal paraya, elde edeceği mülklere ve bereket içinde yaşamını sürdüreceğine tabir edilmektedir. Rüyayı gören kişşi bir erkekse hayatına girecek güzel bir kadına delalet eder.

Rüyada Birden Fazla Tesbih Görmek

Rüyada birden fazla tesbih görmek, rüya sahibinin baş edemediği durumlar da çevresinden akıl ve tavsiyeler alacağına tabir edilmektedir.

Rüyada Tesbih Çektiğini Görmek

Rüyada tesbih çektiğini görmek, rüyayı gören kişinin bereketli günler yaşayacağına, sağlığının daha iyi olacağına ve etmiş olduğu duaların kabul olacağı anlamına delalet etmektedir.

Rüyada Tesbih Yaptığını Görmek

Rüyada tesbih yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin alın teri dökerek helal para kazanacağına tabir edilmektedir. Ayrıca bu rüyanın bir diğer anlamı ise, hayırlı ve güzel ahlaklı kadına delalet eder.

Rüyada Tesbih Dizdiğini Görmek

Rüyada tesbih dizdiğini görmek, rüyayı gören kişinin helal para kazanacağına, tesbih taneleri gibi hayatına bereket gireceğine delalet etmektedir. Eğer rüyada dizilen tesbihin koptuğunu görmek ise, ayrılığa ve şere tabir edilir.

Rüyada Tesbih Kopardığını Görmek

Rüyada tesbih kopardığını görmek, rüyayı gören kişinin etrafında kötü davranışlı insanların olduğuna ve o insanlardan uzaklaşmanız gerektiği anlamına delalet etmektedir. Bazı alimlere göre bu rüyanın anlamı, rüya sahibinin son zamanlarda inancını sıklıkla sorgulamasına tabir edilir.

Rüyada Elinde Tesbih Görmek 

Rüyada elinde tesbih görmek, rüyayı gören kişinin can sıkıcı günler geçirdiğine ama kısa zamanda bu can sıkıcı olayların bitip yerini mutluluğun alacağına tabir edilir. Ayrıca rüya sahibinin çevresinde ki yakınlarından iyilik göreceği anlamını da taşımaktadır bu rüya. Bazı alimlere göre bu rüyanın anlamı, aşk hayatınız da yaşayacağınız sorunların son bulacağına, insanların bazı konular da sizi haklı bulacağı tabir edilmektedir

Rüyada Tesbih Verdiğini Görmek

Rüyada tesbih verdiğini görmek, rüyayı gören kişinin biri ile iş yapacağına ve bereketli paralar kazanılacağına delalet edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz